top of page
nový rok 2024 ebook
nový rok 2024 ebook

Welcome 2024

Kreativní koučovací sada 3 ebooků 
s
21 nástroji pro dobrý vstup do nového roku

 "Nový Krok" a je koučinkový průvodce, který vám pomůže nejen v dobrém uzavření minulého roku, ale také k vytvoření silné vize pro smysluplnou budoucnost a naplánování akčních kroků na cestu k vašim cílům. 

 

Nechte "Nový K-rok" stát se vaším průvodcem do úspěšného roku 2024. Umožněte si přeměnit svůj život a dosáhnout svých snů.

Nákupem ebooku "Nový K-rok"  získáte mnoho výhod. Nejenže získáte přístup k cenným informacím a osvědčeným strategiím, ale také získáte motivaci a podporu, kterou potřebujete k úspěšnému vstupu do roku 2024.

KOUČINKOVÁ  SADA

PROVEDE VÁS dobrým vstupem do nového roku 2024 obsahuje  3 e-booky v pdf   ⇣

01

První část obsahuje 8 koučinových inspirací pro reflexi a moudré uzavření minulého roku.

02

Druhá část se zaměřuje na "Vizi pro smysluplnou budoucnost". Při 6 aktivitách si budete vytvářet jasný obraz toho, jak chcete, aby váš život vypadal v roce 2024. Budete si klást ambiciózní cíle a plánovat, jak je dosáhnout. Tato část vám poskytne směr a motivaci pro vaše další kroky.

03

Třetí část obsahuje "Mapa na cestu, akční kroky a plány". Zde budete vytvářet konkrétní plány a akční kroky, které vás provedou k vašim cílům. Získáte 7 koučinkových nástrojů a efektivní plánovač aktivit.

nový rok 2024 ebook
VYBERTE SI SVŮJ  E-BOOK
nový K-rok EBOOK
3 ebooky s 21 inspiracemi
+ mnoho dalšího navíc také najdete

v 21 denním online kurzu