Transparent creativity. Abstract artwork
váš kreativní osobní průvodce
na cestě k vnitřní harmonii a síle
INFINITY seberozvojový program, koučink

čeká vás vzrušující a inspirativní cesta,

jak vnést moudrost a energii do svého denního života a jak ho tím transformovat, změnit

Jste připraveni na přijmutí vaší superPOWER, 

tvořit s ní a žít život o jakém sníte?

Jsem tak ráda, že jste přišli na tuto stránku. Toto INFINITY členství jsem vytvořila, protože za 20 let mé praxe lektora, kouče a influencera, se mě moji studenti a klienti často ptají  "Kde a jak dál spolu můžeme zůstat v kontaktu? Jak mohu získat další podporu, inspiraci, výzvy a podněty k růstu? Kde se mohu potkat s lidmi, kteří řeší stejná témata jako já?" 

 

Nyní, více než kdy jindy, je mým nejhlubším závazkem poskytovat inspirativní vedení a podporu ke zplnomocnění co největšímu počtu lidí.  Chci, aby byly moje nástroje, techniky a pokyny snadno a efektivně přístupné.

 

Mým přáním a profesním cílem je pomáhat lidem na celém světě vytvářet a prohlubovat jejich praxi osobního růstu. Jsem hrdá, že mohu říci, že se tento záměr stal realitou. Pokud se cítíte připraveni na tuto transformaci ve svém vlastním životě, připojte se k našemu hnutí a oslavte s námi

NEKONEČNÉ   ZPLNOMOCNĚNÍ.

PODÍVEJTE SE JAK VÁS INFINITY PODPORI

 

zakladatelka EMPOWERMENT Institutu, vytvořila  členský program - INFINITY - aby vám pomohl aktivovat a udržet rovnováhu vašich 7 sil  a superPOWER (nejsilnější ze 4 živlů). Díky INFINITY se budete cítit každý den připojení, podporování a inspirování.

O INFINITY sama Soňa pečuje - tvoří veškerý obsah i design, drží s vámi komunikační linii. Každý měsíc vám dodá zbrusu nový obsah, který je snadno přístupný v počítači, telefonu nebo tabletu. Přístup k němu máte neomezeně, po dobu platnosti svého členství, 24h/7 dní v týdnu.

 
 
V   INFINITY   NAJDETE
 
TECHNIKY A NÁSTROJE PRO ROZVOJ své vnitRní síly
podpoří vás v získání vnitřní svobody
budete si jistější sami sebou
Take Me to InfinityBen Delay
00:00 / 03:28

8 a 21 denní výzvy

Několikrát do roka pro INFINITY Elite tréninkový průvodce krok po kroku. Výzvy  jsou tvořeny na míru na základě poptávky členů a vy můžete ovlivnit téma příští výzvy.

měsíční podcast

Audio nahrávky pro rozvoj vaší superPOWER. Dejte si do sluchátek - rozšiřte si své obzory, získejte inspiraci, naučte se něco nového.
Nenechte si ujít zajímavé hosty.

online skupinový koučink

4 x za rok se můžete potkat přímo se Soňou na online koučinku, který je jen pro členy INFINITY Elite.  Získáte na něm praktické techniky ze světa koučování a přímo si je vyzkoušíte.

měsíčně meditace

Každý měsíc nové audio - meditační průvodce, propojený s mantrou pro daný měsíc a superPOWER. Jsou dostatečně krátké, aby se vešly do vašeho denního rozvrhu.
V překladu znamená nástroj mysli. Pomáhá navodit pozitivní myšlenky a dosáhnout harmonie. Může to být slovo či fráze, opakovaně vyřčené nahlas nebo potichu v mysli. 

měsíčně mantra

měsíčně mandala

Každý měsíc má specifické téma, které je ztvárněné do obrazu - mandaly propojené s mantrou. Můžete si jí vytisknout a použít při meditaci, vybarvit nebo vypískovat.

pracovní listy

Každý měsíc obdržíte nové pracovní listy, které souvisí s tématem měsíce. Obsahují koučovací techniky a nástroje, které vás podpoří v propojení  mysli, těla a duše.

nedělní dopisy

Začněte svůj týden s inspirací a pozitivním pocitem díky osobnímu nedělnímu dopisu od Soni, který pošle přímo do vaší e-mailové schránky.  
Těšte se  z příběhů, které píše sám život.

kalendář na daný měsíc

Svůj měsíc začněte díky praktickému  a kreativnímu kalendáři. Je inspirativní, najdete v něm tématické tipy pro daný měsíc.  Můžete si ho vytisknout, vyplnit, vymalovat.

podporující komunita

Spojte se ve skupině na FB s podobně smýšlejícími lidmi. Získejte zde další podporu, inspiraci a dobrý pocit na cestě svého osobního růstu. 
sona stankova
Ušetřete  50 % z většiny digitálních kurzů. Získejte výjímečné a speciální ceny na další produkty nebo služby EMPOWERMENT Institutu během celého roku.

exklusivní sleva na kurzy

INFINITY JE DIGITÁLNÍ
a dostupný i v mobilní APLIKACI
ZDARMA

k dispozici KDEkoli

s vámi v mobilu

k dispozici KDYkoli

24/7

mockup desk INFINITY.png
Pokud se rozhodnete, že členství v INFINITY není pro vás, můžete zrušit předplatné do 7 dnů od nákupu a získat tak plnou náhradu. Po zrušení již nebudete mít přístup k portálu nebo soukromé skupině Facebook. Zrušení členství po 7 dnech zabrání opětovnému zaúčtování platby po ukončení předplatného. Do posledního dne předplatného budete mít i nadále přístup k členství (včetně soukromé skupiny Facebook) a těžit z něj.

350 Kč

MĚSÍČNÍ

členství v INFINITY můžete platit měsíčně  s automatickou obnovou, o kterou se postará náš systém. Měsíční obnovu  členství  můžete kdykoli ukončit.

2 100 Kč

4 200 Kč

ROČNÍ

zaplatíte jednorázově jednu částku a čerpáte INFINITY výhody celých 12 měsíců od data zaplacení, o nic víc se již nemusíte starat, naplno si užíváte INFINITY rozvoj
 
 
O   INFINITY   LIDÉ ŘÍKAJÍ
Image by Manoj kumar kasirajan

Po téměř dvou desetiletích výuky kurzů osobního rozvoje, koučování a leadershipu jsem věděla, že přijde čas pro péči o mou komunitu účastníků kurzů, a to jak v nových kontextech, tak virtuálně. Přála jsem si vyslyšet a realizovat volání mého srdce a duše a

NAJÍT PROSTOR PRO INTENZIVNÍ A SVOBODNÝ RŮST
°  VYTVOŘIT PODMÍNKY PRO SDÍLENÍ PŘÍBĚHŮ  ​°
 °  POSÍLIT PROSPERITU A HOJNOST °

Než se projekt Empowerment INSTITUT 💎 INFINITY dostal do této fáze, že ho vidítě i vy, uplynuly více než 4 roky intenzivní tvorby vzdělávacího obsahu, kreativní formy celého designu  a hlavně mého osobního růstu. Stále je INFINITY ve fázi broušení diamantu. Učím se s vámi virtuálně být. Děkuji za vaší podporu a hlavně odvahu být součástí této cesty.

JSTE PŘIPRAVENI ZAČÍT
TVOŘIT A ŽÍT SVŮJ ŽIVOT SNŮ?
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • Pinterest

2006 - 2020 ©

 

EMPOWERMENT INSTITUT

Ing. Soňa Staňková, DiS., ACC

EMPOWERMENT Institut s.r.o., Příkop 838/6, 602 00 Brno

pošta: Jánská 447/8, 602 00 Brno

 +420 774 981 730 |  e-institut@sonastankova.com

DIČ: CZ 276 94 020

účet: 3222536349/0800

schránka: yytdtbv

GDPR