Transparent creativity. Abstract artwork
KAŽDÝ MĚSÍC NOVÉ TÉMA A NOVÝ OBSAH CELÉHO INFINITY
váš kreativní osobní průvodce
na cestě k vnitřní harmonii a síle
INFINITY seberozvojový program, koučink

 

 

čeká vás vzrušující a inspirativní cesta,

jak vnést moudrost a energii do svého denního života a jak ho tím transformovat, změnit

Jste připraveni na přijmutí vaší superPOWER, 

tvořit s ní a žít život o jakém sníte?

Jsem tak ráda, že jste přišli na tuto stránku. Toto INFINITY členství jsem vytvořila, protože za 20 let mé praxe lektora, kouče a influencera, se mě moji studenti a klienti často ptají  "Kde a jak dál spolu můžeme zůstat v kontaktu? Jak mohu získat další podporu, inspiraci, výzvy a podněty k růstu? Kde se mohu potkat s lidmi, kteří řeší stejná témata jako já?" 

 

Nyní, více než kdy jindy, je mým nejhlubším závazkem poskytovat inspirativní vedení a podporu ke zplnomocnění co největšímu počtu lidí.  Chci, aby byly moje nástroje, techniky a pokyny snadno a efektivně přístupné.

 

Mým přáním a profesním cílem je pomáhat lidem na celém světě vytvářet a prohlubovat jejich praxi osobního růstu. Jsem hrdá, že mohu říci, že se tento záměr stal realitou. Pokud se cítíte připraveni na tuto transformaci ve svém vlastním životě, připojte se k našemu hnutí a oslavte s námi

NEKONEČNÉ   ZPLNOMOCNĚNÍ.

PODÍVEJTE SE JAK VÁS INFINITY PODPORI

 

zakladatelka EMPOWERMENT Institutu, vytvořila  členský program - INFINITY - aby vám pomohl aktivovat a udržet rovnováhu vašich vnitřních sil  a superPOWER (nejsilnější ze 4 živlů). Díky INFINITY se budete cítit každý den připojení ke 4 živlům, podporování a inspirování.

O INFINITY sama Soňa pečuje - tvoří veškerý obsah i design, drží s vámi komunikační linii. Každý měsíc vám dodá zbrusu nový obsah, který je snadno přístupný v počítači, telefonu nebo tabletu. Přístup k němu máte neomezeně, po dobu platnosti svého členství, 24h/7 dní v týdnu.

 
 
V   INFINITY   NAJDETE
 
TECHNIKY A NÁSTROJE PRO ROZVOJ své vnitRní síly
podpoří vás v získání vnitřní svobody
budete si jistější sami sebou
Take Me to InfinityBen Delay
00:00 / 03:28

8 a 21 denní výzvy

Několikrát do roka pro INFINITY Elite tréninkový průvodce krok po kroku. Výzvy  jsou tvořeny na míru na základě poptávky členů a vy můžete ovlivnit téma příští výzvy.

měsíčně meditace

Každý měsíc nové audio - meditační průvodce, propojený s mantrou pro daný měsíc a superPOWER. Jsou dostatečně krátké, aby se vešly do vašeho denního rozvrhu.

koučovací e-book

Každý měsíc obdržíte nové pracovní listy, které souvisí s tématem měsíce. Obsahují koučovací techniky a nástroje, které vás podpoří v propojení  mysli, těla a duše.

měsíční podcast

Audio nahrávky pro rozvoj vaší superPOWER. Dejte si do sluchátek - rozšiřte si své obzory, získejte inspiraci, naučte se něco nového.
Nenechte si ujít zajímavé hosty.
V překladu znamená nástroj mysli. Pomáhá navodit pozitivní myšlenky a dosáhnout harmonie. Může to být slovo či fráze, opakovaně vyřčené nahlas nebo potichu v mysli. 

měsíčně mantra/afirmace

dopisy a další inspirace

Inspirace pro pozitivní pocit a rozvoj dané superPOWER přímo od Soni, kterou pošle přímo do vaší e-mailové. Každý měsíc také získáte k tématu měsíce i inspirace z celého světa.

online skupinový koučink

4 x za rok se můžete potkat přímo se Soňou na online koučinku, který je jen pro členy INFINITY Elite.  Získáte na něm praktické techniky ze světa koučování a přímo si je vyzkoušíte.

měsíčně mandala

Každý měsíc má specifické téma, které je ztvárněné do obrazu - mandaly propojené s mantrou. Můžete si jí vytisknout a použít při meditaci, vybarvit nebo vypískovat.

kalendář na daný měsíc

Svůj měsíc začněte díky praktickému  a kreativnímu kalendáři. Je inspirativní, najdete v něm tématické tipy pro daný měsíc.  Můžete si ho vytisknout, vyplnit, vymalovat.

podporující komunita

Spojte se ve skupině na FB s podobně smýšlejícími lidmi. Získejte zde další podporu, inspiraci a dobrý pocit na cestě svého osobního růstu. 
sona stankova
Ušetřete  50 % z většiny digitálních kurzů. Získejte výjímečné a speciální ceny na další produkty nebo služby EMPOWERMENT Institutu během celého roku.

exklusivní sleva na kurzy

INFINITY JE DIGITÁLNÍ
a dostupný online
ZDARMA

k dispozici KDEkoli

s vámi v mobilu

k dispozici KDYkoli

24/7

mockup desk INFINITY.png
 
 
 
Image by Manoj kumar kasirajan

Po téměř dvou desetiletích výuky kurzů osobního rozvoje, koučování a leadershipu jsem věděla, že přijde čas pro péči o mou komunitu účastníků kurzů, a to jak v nových kontextech, tak virtuálně. Přála jsem si vyslyšet a realizovat volání mého srdce a duše a

NAJÍT PROSTOR PRO INTENZIVNÍ A SVOBODNÝ RŮST
°  VYTVOŘIT PODMÍNKY PRO SDÍLENÍ PŘÍBĚHŮ  ​°
 °  POSÍLIT PROSPERITU A HOJNOST °

Než se projekt Empowerment INSTITUT 💎 INFINITY dostal do této fáze, že ho vidítě i vy, uplynuly více než 4 roky intenzivní tvorby vzdělávacího obsahu, kreativní formy celého designu  a hlavně mého osobního růstu. Stále je INFINITY ve fázi broušení diamantu. Učím se s vámi virtuálně být. Děkuji za vaší podporu a hlavně odvahu být součástí této cesty.

JSTE PŘIPRAVENI ZAČÍT
TVOŘIT A ŽÍT SVŮJ ŽIVOT SNŮ?
 
O   INFINITY   LIDÉ ŘÍKAJÍ
 

kalendář

koučovací listy

podcast

afirmace

mandaly

meditace

inspirace

sleva 50 % na další služby

Pokud se rozhodnete, že členství v INFINITY není pro vás, můžete zrušit předplatné do 7 dnů od nákupu a získat tak plnou náhradu. Pro zrušení stačí napsat na hello@sonastankova.com. Po zrušení již nebudete mít přístup k portálu nebo soukromé skupině Facebook. Zrušení členství po 7 dnech zabrání opětovnému zaúčtování platby po ukončení předplatného. Do posledního dne předplatného budete mít i nadále přístup k členství (včetně soukromé skupiny Facebook) a těžit z něj.

350 Kč

MĚSÍČNÍ

Členství v INFINITY můžete platit měsíčně  s automatickou obnovou, o kterou se postará náš systém. Měsíční obnovu  členství  můžete kdykoli ukončit zprávou na hello@sonastankova.com.

3 500 Kč

4 200 Kč

ROČNÍ

Zaplatíte jednorázově jednu částku a čerpáte INFINITY výhody celých 12 měsíců od data zaplacení, o nic víc se již nemusíte starat, naplno si užíváte INFINITY rozvoj.
Navíc získáváte 2 měsíce ZDARMA.

15 500 Kč

Pro ty z vás, kteří chtějí získat maximum pro svůj osobnostní rozvoj je připraven
12 měsíční Elite Infinity, v kterém získáváte celý standardní balíček ročního INFINITY členství s dalším exklusivním obohacením za více než 22.000 Kč:
4 skupinové koučinky se Soňou Staňkovu > 4 x 2.200 Kč
2 osmidenní online kurzy/výzvy > 2x 2.200 Kč
2 dvacetijednadenní online kurzy/výzvy v hodnotě > 2 x 4.400 Kč
 
Elite obsahuje služby v hodnotě  26.200 Kč