top of page

Vítejte!

Zářivá cesta s Perseidy ✧ BRNO ✧ Workshop pro objevování tvůrčího potenciálu v přírodě a s přírodou
Zářivá cesta s Perseidy ✧ BRNO ✧ Workshop pro objevování tvůrčího potenciálu v přírodě a s přírodou

pá 11. 8.

|

Brno - park Špilberk

Zářivá cesta s Perseidy ✧ BRNO ✧ Workshop pro objevování tvůrčího potenciálu v přírodě a s přírodou

Zažijte EcoArt relaxační a kreativní workshop s letní hvězdnou oblohou zářícího roje Perseidů - jedinečný čas v roce, kdy padají zářící roje hvězd z letní oblohy. Čas v objetí zářícího roje Perseidů, kde budete relaxovat a obnovíte spojení s vaší kreativitou a autentickým potenciálem.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události

Čas a místo

11. 8. 2023 19:00 – 23:59

Brno - park Špilberk, Špilberk 1, 602 00 Brno-střed, Česko

O události

BRNO:      pátek  11. 8. od 19h. do cca. 24h. >> park Špilberk

PRAHA:    sobota 12. 8. od 19h. do cca. 24h. >> lesopark Cibulka

Registrace na ws je otevřena do 8.8. nebo do vyčerpání volných míst.

_______________________________________________________________________

✧ SMYSL A CÍL AKCE

Umožnit vám relaxaci, z které budete moci objevovat svůj otenciálu prostřednictvím eco uměleckých aktivit, které se odehrávají v přírodě. Smyslem kurzu je podpořit vás v aktivaci svého tvůrčího potenciálu díky využití síly přírody jako zdroje inspirace a transformace. Během kurzu budete mít možnost prozkoumat vztah mezi kreativním sebevyjádřením a přírodou, a jak tyto prvky mohou ovlivnit váš osobní růst a sebepoznání. Závěrečná část kurzu je věnována pozorování Perseidů, což je unikátní příležitost prožít přírodu a její krásu i v nočních hodinách.

Kurz se série - NATURE JOURNEY koučinku v přírodě a s přírodou - je vhodný pro každého, kdo má zájem o spojení kreaivního vyjádření, přírody a osobního rozvoje. Bez ohledu na předchozí zkušenosti nebo dovednosti v kreativním projevu, budete vedeni a podporováni při objevování a rozvíjení svého potenciálu v krásné a inspirativní přírodní kulise. 

✧ PERSEIDY

Kurz probíhá v období, které je známé jako noc Perseidů - meteorický roj, kdy je možné pozorovat mnoho padajících hvězd na obloze. Perseidy je meteorický roj nazývaný Slzy svatého Vavřince. Roj začíná být aktivní sice již koncem července, ale zpočátku se jedná jen o jednotlivé meteory. Aktivita výrazně vzrůstá až ve druhém srpnovém týdnu a nejinak tomu bude i letos.

Tato noc přináší nejenom krásnou přírodní show, ale také symboliku a magii. Budete mít jedinečnou příležitost strávit společně s dalšími účastníky část noci společně v přírodě a pozorovat perseidy.

✧ NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

 • Tento relaxačně tvůrčí workshop vám nabízí, v malé komorní skupině účastníků, propojení prvků z umění - arteterapie, přírody - ekoterapie a lidské vnitřní krajiny - koučink.
 • Kurz bude veden zkušenou lektorkou, koučkou, zakladatelkou Institutu - Ing. Soňou Staňkovou, PCC, která vás provede celým procesem a pomůže vám objevovat vaše skryté talenty. Nezáleží na vašem uměleckém nadání, každý z vás je vítán a může se těšit na jedinečně kreativní a relaxační zážitek.
 • Během kurzu se budete podílet na různých aktivitách, jako je vedená meditace v přírodě, tvorba kreativních děl s využitím přírodních materiálů, individuální i skupinové koučování a sdílení osobních zkušeností. Noční pozorování hvězd je také spojeno s relaxací a meditací, což přispívá k obnovení energie a zklidnění mysli.

Vytvoříte si a domů odnesete svou vlastní, zářící mapu souhvězdí z hvězndé oblohy, která je otiskem vašeho vniřního potenciálu. Vytvoříte si na své nebeské mapě cesty a tím aktivujete síť živoucího kreativního spojení.

✧ CO JE V CENĚ WORKSHOPU

 • Čas a energie lektora, pronájem místnosti. 
 • Výtvarné materiály - papíry, štětce, pastely, akvarely, ... (můžete si také přinést i svoje vlastní).
 • Malé občerstvení (čaj, káva, sušenky) při večerně nočním společném pikniku v přírodě.

Po ws můžete získat Osvědčení o absolvování (elektronická forma) a CCE kredit od EMPOWERMENT Institutu ve výši 5 CCE (pro získání je třeba zaslat lektorovi do 14 dní krátkou reflexi a sebereflexi z kurzu). 

Akce se koná v případě registrace min. 4 osob. Místo Vám plně rezervujeme po obdržení platby.

Pokud se nebudete moci ws účastnit a dáte nám to vědět do 24h. o hodnotu nepřijdete a nic neriskujete. Vystavíme Vám dárkový voucher v celé 100% hodnotě kurzu. Voucher můžete využít na služby a kurzy Institutu do 1 roku od vydání. Voucher můžete i někomu jinému darovat, protože je převoditelný na jinou osobu.

Pokud by byla akce zrušena ze strany pořadatele (nízká účast, nemoc lektora, neočekávané události), vrátíme Vám plnou finanční cenu zpět na místo, ze kterého byla placena + navíc přidáme dárkový voucher jako poděkování za pochopení a Vaší důvěru.

✧ DALŠÍ UŽITEČNÉ INFO

 • Část workshopu (2h.) bude probíhat v zázemí (vnitřní prostory) a část ws - večerní a noční hodiny (2 - 4h.) venku v přírodě. 
 • Vezměte si proto s sebou cokoli, co zaručí váš dobrý tělesný i duševní komfort při venkovní aktivitě. Užitečné je teplejší oblečení, deka, karimatka na sezení, láhev na pití a malé občerstvení, hodit se může i hamaka nebo dalekohled :-)
 • Pokud bude pršet nebo budou ne příliš příznivé podmínky pro pobyt venku, bude se ws konat s náhradním programem ve vnitřních prostorech.

Těším se na naší společnou cestu,

Soňa Staňková

team@sonastankova.com 

Vstupenky

 • Zářivá cesta s Perseidy - Brno

  Brno, 11.8.2023, 19 - 24h., park Špilberk. ECO ART COACHING - relaxační a kreativní workshop s letní hvězdnou oblohou zářícího roje Perseidů. RELAXUJTE a obnovujte spojení s vaší kreativitou a autentickým potenciálem.

  Od 1 050,00 Kč do 2 550,00 Kč
  Prodej skončil
  • 1 050,00 Kč
  • 1 900,00 Kč
  • 2 550,00 Kč

  Celkem

  0,00 Kč

  Sdílet událost

  Image by Cristina Gottardi

  Brzy na viděnou!

  bottom of page