top of page

Vítejte!

PODZIM 🍁 3 denní retreat s ponořením se do 🍁 PODZIMNÍ PŘÍRODY
PODZIM 🍁 3 denní retreat s ponořením se do 🍁 PODZIMNÍ PŘÍRODY

pá 25. 10.

|

Hotel Kouty

PODZIM 🍁 3 denní retreat s ponořením se do 🍁 PODZIMNÍ PŘÍRODY

"Podzimní cesta vnitřní krajinou” k vnitřnímu klidu přes kreativní uvolnění v kaleidoskopu barev a symbolů podzimní přírody. lesní koupel Shinrin-Yoku • coach WALKING s koučem v přírodě • hluboká relaxace • coaching a tvoření s podzimní přírodou

Čas a místo

25. 10. 2024 14:00 – 27. 10. 2024 12:00

Hotel Kouty, Rejčkov 20, 584 01 Dolní Město-Ledeč nad Sázavou, Česko

O události

Cítíte potřebu přinést do svého života více harmonie a rovnováhy?

Máte chuť prozkoumat nové možnosti a objevovat vlastní tvůrčí potenciál?

Máte někdy pocit, že byste potřebovali více času stráveného v přírodě?

Ideální čas pro 3 denní retreat, kde je v rovnováze relaxace a seberozvoj v lesích čisté Vysočiny 👉🏻  www.hotelkouty.cz

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

POZORNĚ NASLOUCHAT SÁM SOBĚ je zde podzimní barevnou nití. Cílem našeho retreatu je, abyste se cítili propojeni s přírodou a sami se sebou, lépe tím vnímali novou rovnováhu ve svém životě a posílili váš vnitřní růst díky. Čeká na vás relačně kreativní program pro podporu WELLBEINGU ze série NATURE JOURNEY:

🎨 EcoArt Coaching v hodnotě 580 czk

Tvořivé uvolnění v imaginaci podzimních barev. Tvoření se suchým pastelem. 

Zapomeňte na to zda umíte malovat. Cílem EcoArt Coachingu není tvořit umělecká díla, ale podpořit nás ve wellbeingu. Když se totiž ponoříme do procesu tvorby se suchým pastelem, zažíváme zcela jedinečný zážitek. Jeho textura a intenzita barev nás vtáhne do světa fantazie a umožňuje nám vyjádřit naše emoce a myšlenky bez slov. Tvoření se suchým pastelem je skvělým způsobem, jak se zbavit stresu a napětí. Při tomto procesu se soustředíme na naši tvorbu a zapomínáme na všechny starosti a problémy, které nás trápí. Přitom se uklidňujeme a nacházíme vnitřní klid.

🌲 Lesní koupel - Shinrin Yoku v hodnotě 780 czk 

Snížení stresu (stresových hormonů kortizol a adrenalin) na relaxačně nenáročné procházce podzimní přírodou.

Zapomeňte na stres a neklid, které nás často provázejí v podzimním období. Shinrin Yoku, což v překladu znamená "koupel v lese", je japonská praxe, která spojuje procházky v přírodě s mindfulness praxí a relaxací. V podzimním období, kdy se listí mění na různé odstíny žluté, oranžové a červené, je toto dobrodružství ještě intenzivnější. Podzimní Shinrin Yoku má mnoho přínosů pro naši psychiku. Pomáhá snižovat úzkost a stres, zvyšuje kreativitu a koncentraci a posiluje imunitní systém. Navíc, procházky v přírodě mají pozitivní vliv na náš spánek a celkovou pohodu. Naše zkušené průvodce vás provedou lesními stezkami, kde budete vnímat vůni listí, poslouchat šelestění stromů a cítit doteky slunečního paprsku. Při krátkých mindfulness pozvánkách se naučíte uvolňovat napětí a naladit se na pozitivní energii přírody.

👣 Coach walking v hodnotě 1.500 czk

Kouč se naplno věnuje jen Vám a Vašemu tématu při procházce podzimní přírodou. 

Během podzimního koučinku v přírodě budete mít možnost se oddat relaxaci a zároveň se zaměřit na své cíle a přání. Díky kontaktu s přírodou získáte novou perspektivu a inspiraci pro svůj každodenní život. Příroda nám může ukázat cestu k našim vlastním zdrojům síly a motivace. Během koučinku v přírodě se naučíte vnímat a využívat energii okolního prostředí, která vás podpoří při dosahování vašich cílů. NATURE JOURNEY zkušení koučové vám pomohou objevit vaše skryté schopnosti a potenciál a naučí vás je využívat ve prospěch vašeho osobního rozvoje. Získáte novou energii, jasnou vizi a sílu jít za svými sny. Přijďte a prožijte jedinečný zážitek, který vás provede transformací a posune vás na novou úroveň.

Nenechte podzimní období uniknout bez povšimnutí. Využijte ho jako příležitost pro svůj osobní růst a prožijte podzimní koučink v přírodě. Vaše cesta za seberealizací začíná právě teď!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Celý retreat je navržen tak, aby poskytl prostor pro odpočinek, inspiraci a růst a současně oživil vaši kreativitu.

Budete mít příležitost prozkoumat své 🌳 vnímání přírody, uvolnit se při relaxaci v přírodě, rozvíjet svou kreativitu skrze 🎨 umělecké techniky a reflektovat nad svými zážitky s 👣 profesionálním koučem při Coach walkingu nádhernou podzimní přírodou.

Prohlédněte si misto a představte si v něm sami sebe při plnosti barevného podzimu 👉🏻 www.hotelkouty.cz

Podzim je obdobím proměny a třídění. Listí se mění na různé odstíny oranžové, červené a hnědé a připomíná nám, že změna je přirozenou součástí života. Můžeme se ptát sami sebe, co bychom chtěli odložit a opustit, abychom uvolnili místo pro nové zkušenosti a poznání. Můžeme se také zaměřit na vděčnost za to, co jsme již dosáhli a co nám příroda přinesla.

🍁 Život je obvykle natolik hlučný, že občas zatoužíte po tichu. Svět vypnout, vnitřní kompas zapnout. Pokud se zapomenete dívat dovnitř, riskujete, že ztratíte kontakt sami se sebou. Je tedy nejvyšší čas během meditace nebo lesní koupele v přírodě vypnout rychlost a splynout s okolním klidem. Kontrolované dýchání, plynoucí myšlenky a lehkost v těle - ať už s přírodními pozvánkami z Shinrin Yoku /lesní lázeň/ nebo aktivitami z arteterapie - všímavost je zde prioritou.

____________________

Cena je za 3 denní program včetně ubytování na 2 noci pro 1 os.

Ubytováni budete na 2 noci ve 4 lůžkových 🌲  lesních apartmánech s kuchyňkou nebo 2 lůžkových pokojích hotelu, přímo v panenské přírodě čisté Vysočiny. www.hotelkouty.cz

Pro skupiny 2 a více osob máme individuální ceny.

Stravu lze doplatit individuálně na místě (PP za 600 czk/os) nebo si jistě vyberete to nejchutnější přímo z denního menu restaurace. Během retreatu můžete podzimně relaxovat a využívat si i všechny další služby hotelu /objednat a platit lze zvlášť/. Zkusíte třeba saunu na vodní hladině?

Těším se na Vás,

Soňa Staňková 

👉🏻 https://www.sonastankova.cz/vice-o-sone

Vstupenky

 • 🍁 PODZIMNÍ KALEDIOSKOP 🍁

  Prodej končí: 20. 10. 11:11

  3 denní program s ubytováním V ceně je 3 denní relaxačně tvořivý EcoArt Coachingový program a to tak, aby podpořil Váš dobrý WELLBEING. Cena je za 3 denní program včetně ubytování. Ubytováni budete na 2 noci ve 4 lůžkových 🌲 lesních apartmánech přímo v panenské přírodě čisté Vysočiny nebo ve 2 lůž. pokojích hotelu.

  Od 2 200,00 Kč do 2 860,00 Kč
  • 2 860,00 Kč
  • 2 200,00 Kč

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

Image by Cristina Gottardi

Brzy na viděnou!

bottom of page