top of page

Vítejte!

Nature Journey pro KOUČE - 2 osoby za 1 cenu
Nature Journey pro KOUČE - 2 osoby za 1 cenu

po 23. 9.

|

online + Vysočina/Kouty - oblast Melechov

Nature Journey pro KOUČE - 2 osoby za 1 cenu

PŘIHLÁŠKY do programu přijímáme do 30.6.24 nebo do naplnění kapacity >> více informací: www.sonastankova.cz/enc Další běh NATURE JOURNEY se spouští 23.9.24 online kurzem a následným 3 denním retreatem 25. - 27.10.24.

Čas a místo

23. 9. 2024 11:11 – 23. 9. 2025 22:22

online + Vysočina/Kouty - oblast Melechov

O události

Více informací k akci na www.sonastankova.cz/enc

🌿 Poznejte Sílu Přírody v Koučování 🌿 Víte, že pobyty v přírodě mohou zlepšit naši mentální pohodu a zvýšit kreativitu? Výzkumy, jako je studie publikovaná v Environmental Health and Preventive Medicine, ukazují, že techniky jako Shinrin Yoku (japonská lesní koupel) snižují stres, zlepšují náladu a dokonce zvyšují naši schopnost soustředění. Shinrin-yoku (forest bathing) and nature therapy: a state-of-the-art review. Připojte se k našemu kurzu Nature Journey a naučte se, jak tyto metody integrace přírody začlenit do vašeho koučování. 

Tento program nabízí účastníkům možnost:

  • Hluboce se propojit se svými myšlenkami a pocity.
  • Objevit nové perspektivy a inovativní řešení problémů.
  • Regenerovat a obnovit energii ve zklidňujícím a harmonickém přírodním prostředí.

💡 Jste si vědomi toho, jak příroda ovlivňuje naše rozhodování a myšlení? 

Studie ukazují, že pravidelný kontakt s přírodou zlepšuje emocionální pohodu a pomáhá nám efektivněji řešit osobní i profesní výzvy. V kurzu Nature Journey prozkoumáme, jak můžeme tyto výhody využít pro hlubší pochopení a lepší výsledky v koučování.  

🌍 Prozkoumejte Hlubiny Ekopsychologie 

Bill Plotkin a Joanna Macy nás učí, že ekopsychologie není jen o vnímání přírody, ale o propojení naší duše s Zemí. V našem kurzu se dozvíte, jak tyto principy používat ve svých koučovacích sezeních, aby bylo dosaženo hlubší transformace. 

🌄 Techniky a Metody pro Koučování v Přírodě 

Zajímá vás, jak prakticky provést koučovací setkání venku? Naučíte se, jaké techniky jsou nejúčinnější pro různé typy klientů a jak adaptovat klasické koučovací techniky pro práci v přírodním prostředí.

🏕 Vše, co potřebujete k začátku koučování v přírodě

Chcete začít koučovat v přírodě, ale nevíte jak na to? Zabýváme se všemi aspekty od výběru lokality až po právní rámce. Naše cestovní mapa vám pomůže začít pevně a bezpečně.

🌟 Přidejte se k Výzvě!

Oslovujeme vás, kouče i ty, kteří o koučování uvažují, připojte se k naší komunitě a zúčastněte se kurzu Nature Journey. Prohloubíte nejen své znalosti a dovednosti, ale také osobní vztah s přírodou.

Sdílet událost

Image by Cristina Gottardi

Brzy na viděnou!

bottom of page