top of page

Vítejte!

nový (K)rok ✨ zimní retreat pro tvoření NOVOROČNÍ VIZE ✨ s ponořením se do přírody
nový (K)rok ✨ zimní retreat pro tvoření NOVOROČNÍ VIZE ✨ s ponořením se do přírody

pá 17. 1.

|

Hotel Kouty

nový (K)rok ✨ zimní retreat pro tvoření NOVOROČNÍ VIZE ✨ s ponořením se do přírody

Přivítání nového roku je vždy obdobím plným naděje a předsevzetí. Co kdybyste si tentokrát udělali dar, který vám pomůže skutečně se o sebe postarat a zažít: relaxační lesní koupele Shinrin-Yoku • coach WALKING s koučem v přírodě • hluboká relaxace • EcoArt Coaching tvoření se zimní přírodou

Čas a místo

17. 1. 2025 14:00 – 19. 1. 2025 10:00

Hotel Kouty, Rejčkov 20, 584 01 Dolní Město-Ledeč nad Sázavou, Česko

O události

Přivítání nového roku je vždy obdobím plným naděje a předsevzetí. Co kdybyste si tentokrát udělali dar, který vám pomůže 

TVOŘIT SVOU  VIZI  PRO  ROK  2025 ✨ skutečně se o sebe v začátku nového roku 2024 postarat a zažít:

  • relaxační lesní koupele Shinrin-Yoku • coach WALKING s koučem v přírodě  • hluboká relaxace • EcoArt Coaching tvoření se zimní přírodou

Ideální čas pro 3 denní retreat, kde je v rovnováze relaxace a seberozvoj v lesích čisté Vysočiny 👉🏻  www.hotelkouty.cz

Celý retreat je navržen tak, aby poskytl prostor pro odpočinek, inspiraci a růst a současně oživil vaši kreativitu. Čeká na vás relačně kreativní program pro podporu WELLBEINGU ze série NATURE JOURNEY. 👇🏻

Budete mít příležitost prozkoumat své 🌳 vnímání přírody, uvolnit se při relaxaci v přírodě, rozvíjet svou kreativitu skrze 🎨 umělecké techniky a reflektovat nad svými zážitky s 👣 profesionálním koučem při Coach walkingu nádhernou zimní přírodou.

A z tohoto místa vnitřního klidu a rovnováhy ✨ TVOŘILI  SVOU  VIZI  PRO  ROK  2025

Cítíte potřebu přinést do svého života více harmonie a rovnováhy?

Máte chuť prozkoumat nové možnosti a objevovat vlastní tvůrčí potenciál?

Máte někdy pocit, že byste potřebovali více času stráveného v přírodě?

❄️ Svět vypnout, vnitřní kompas zapnout. Život je totiž obvykle natolik hlučný a plný stresu, že občas zatoužíte po tichu?

Pokud se zapomenete dívat dovnitř, riskujete, že ztratíte kontakt sami se sebou. Je tedy nejvyšší čas během lesní koupele v přírodě vypnout rychlost a splynout s okolním klidem. Kontrolované dýchání, plynoucí myšlenky a lehkost v těle s přírodními pozvánkami z Shinrin Yoku /lesní lázeň/ a aktivitami z Nature Coaching - všímavost naslouchaní sami sobě je zde TOP prioritou.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Seberozvojový program v celkovém rozsahu 6 - 8 hodin je pro Vás rozdělený do 3 dní (cca. 2 - 3h./den). V mezičase programu budete mít dostatek prostorou jen sami pro sebe. Můžete zimně relaxovat sami v krásné okolní přírodě a užít si i všechny další služby hotelu.  Zkusíte aromamasáž nebo třeba saunu na vodní hladině?

P R O G R A M  

v celkovém rozsahu 6 - 8 hodin je pro Vás rozdělený do 3 dní (cca. 2 - 3h./den)

🎨 EcoArt Coaching v hodnotě 580 czk

Tvořivé uvolnění se v imaginaci zimní a novoroční nálady.

Zima je čas klidu a ztišení, který nám nabízí jedinečnou příležitost k usebrání. Využijme přírodních zdrojů, které nám zima nabízí, jako jsou led, sníh či suché větve a společně objevíme, jak můžeme tyto materiály proměnit v originální kreativní díla. Nejenže se budete bavit a tvořit, ale také budete mít možnost prozkoumat svoje vnitřní emoce a uvědomit si své potenciály. Při tomto procesu se uklidňujeme a nacházíme vnitřní střed. Naši zkušení kouči vás budou provázet během celého procesu, poskytnou vám podporu a povzbuzení a pomohou vám objevit nové perspektivy. 

🌲 Lesní koupel - Shinrin Yoku v hodnotě 780 czk

Snížení stresu (stresových hormonů kortizol a adrenalin) na relaxačně nenáročné procházce zimní přírodou.

Lednové dny mohou být chladné a mrazivé, ale právě v této atmosféře dokáže Shinrin Yoku vykouzlit něco neuvěřitelného. Ponořte se do lesního prostředí, kde se vás zmocní klid a ticho, které posílí váš imunitní systém a poskytne vám pocit hlubokého uvolnění. Budete mít možnost se zastavit, zpomalit a naplnit svou duši novou energií, abyste mohli vstoupit do nového roku s jasnou myslí a zdravým tělem. Shinrin Yoku je dárek, který si zasloužíte. Přijměte pozvání a přijďte prožít tento unikátní zážitek s námi. Vaše tělo, mysl i duše vám budou vděčné.

👣 Coach walking v hodnotě 1.500 czk

Kouč se naplno věnuje jen Vám a Vašemu tématu při procházce zimní přírodou.

Během zimního koučinku v přírodě budete mít možnost se oddat relaxaci a zároveň se zaměřit na své cíle a přání. Díky kontaktu s přírodou získáte novou perspektivu a inspiraci pro vstup do nového (K)roku. Příroda nám může ukázat cestu k našim vlastním zdrojům síly a motivace. Během koučinku v přírodě se naučíte vnímat a využívat energii okolního prostředí, která vás podpoří při dosahování vašich cílů. NATURE JOURNEY koučové vám pomohou objevit vaše skryté schopnosti a potenciál a naučí vás je využívat ve prospěch vašeho osobního rozvoje. Získáte novou energii, jasnou vizi a sílu jít za svými sny. Přijďte a prožijte jedinečný zážitek, který vás provede transformací a posune vás na novou úroveň. Nenechte zimní období uniknout bez povšimnutí. Využijte ho jako příležitost pro svůj osobní růst a prožijte zimní koučink v přírodě. Vaše cesta za seberealizací začíná právě teď!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Prohlédněte si misto a představte si v něm sami sebe při klidné, bílé zimě 👉🏻 www.hotelkouty.cz

❄️ První věcí, kterou zima ovlivňuje, je naše psychika. Krátké dny a dlouhé noci nás mohou přimět k zamyšlení nad tím, jak jsme prožili minulý rok a co bychom chtěli změnit. Tato introspekce je cenná, protože nám umožňuje posoudit naše úspěchy a neúspěchy a nastavit si nové cíle. Zimní krajinu můžeme také považovat za přirozený symbol obnovy a nových začátků. Když se příroda uzavírá do zimního spánku, můžeme to brát jako příležitost i pro nás samotné. Můžeme si dát čas na odpočinek a regeneraci, abychom byli připraveni na nové výzvy a příležitosti, které nám přinese nový rok. A konečně, zima nás může inspirovat ke kreativitě. Bílá krajina, jasná hvězdná obloha a ticho přírody jsou zdrojem nespočtu inspirací. Můžeme se ponořit do tvůrčích aktivit, jako je malování, psaní, fotografování nebo tvoření. Zima nám tak poskytuje možnost vyjádřit naše myšlenky a emoce skrze umělecké vyjádření. Tak ať nás zima inspiruje a ovlivňuje naši psychiku v nejlepším možném smyslu. Ať se necháme unést její magií a vstoupíme do nového roku s novou energií a nadšením.

____________________

Cena je za 3 denní program (6 hodin rozdělených do 3 dní) včetně ubytování na 2 noci pro 1 osobu.

Ubytováni budete na 2 noci ve 4 lůžkových 🌲  lesních apartmánech s kuchyňkou nebo 2 lůžkových pokojích hotelu, přímo v panenské přírodě čisté Vysočiny. www.hotelkouty.cz

Pro skupiny 2 a více osob máme individuální ceny.

Stravu lze doplatit individuálně na místě (PP za 600 czk/os) nebo si jistě vyberete to nejchutnější přímo z denního menu restaurace. Další služby hotelu mimo uvedený program, např. masáže, sauny,.... se objednávají zvlášť na místě.

Těším se na Vás,

Soňa Staňková

👉🏻 https://www.sonastankova.cz/vice-o-sone

____________________

Storno podmínky:

Při zrušení vaší účasti do 30 dní před začátkem události vracíme 100 % částku zpět. 

Při zrušení méně než 30 dní před začátkem události vám platbu za ubytování nemůžeme vrátit. Na cenu kurzu vám můžeme vystavit voucher, který můžete do 1 roku vyčerpat na jakékoli služby/produkty EMPOWERMENT Institutu.

Vstupenky

  • 3 dny program včetně ubytování

    NOVÝ (K)ROK - retreat Cena je za 3 denní program včetně ubytování. Ubytováni budete na 2 noci ve 4 lůžkových 🌲 lesních chatách nebo ve 2 lůžk. pokoji (dle volné kapacity). V ceně je pro Vás během 3 dní připraven také relaxačně tvořivý EcoArt Coachingový program a to tak, aby podpořil Váš dobrý WELLBEING. A hlavně během 3 dní můžete podzimně relaxovat a využívat všechny další služby hotelu. Zkusíte třeba saunu na vodní hladině?

    5 360,00 Kč
    Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

Image by Cristina Gottardi

Brzy na viděnou!

bottom of page