top of page

Vítejte!

PROZKOUMEJ SVŮJ POTENCIÁL
PROZKOUMEJ SVŮJ POTENCIÁL

pá 12. 5.

|

Vista Resort - Praha

PROZKOUMEJ SVŮJ POTENCIÁL

Tento workshop je navržen tak, abyste v něm zažili sílu přírody podporující vytvoření pocitu pohody a osobního růstu. Prostřednictvím tohoto workshopu se naučíte, jak pozvat přírodu jako průvodce - KOUČE - k posílení sebe i druhých a odhalení vašeho potenciálu. www.sonastankova.cz/icw-23

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události

Čas a místo

12. 5. 2023 10:00 – 16:00

Vista Resort - Praha, 2, Nad Hliníkem 1202, 150 00 Praha 5, Česko

O události

Připojte se k nám na tento jedinečný a kreativní workshop a objevte sílu přírody!

BENEFITY WORKSHOPU:

1. Zlepšení duševní jasnosti: Příroda může pomoci snížit stres, úzkost, což vedoucím pracovníkům a koučům umožňuje větší soustředěnost a produktivitu.

2. Větší kreativita:  Příroda může přispět k podnícení kreativity a nových nápadů, což vedoucím a koučům umožňuje inovativnější myšlení.

3. Snížení stresu: EMPOWERMENT NATURE COACHING poskytuje přirozené prostředí, které může pomoci snížit úroveň stresu, což vedoucím a koučům umožní být uvolněnější a lépe zvládat výzvy.

4. Zlepšení fyzického zdraví: Přírodní workshopy mohou přispět ke zlepšení fyzického zdraví prostřednictvím (viz. výzkumy prokazující vliv přírody na fyz. a psych. zdraví) což vedoucím a koučům umožní být energičtější a produktivnější.

5. Zlepšení emoční pohody: Přírodní workshopy mohou přispět ke zlepšení emoční pohody tím, že poskytují pocit spojení a sounáležitosti, což vedoucím a koučům umožňuje cítit se více spojeni sami se sebou i s ostatními.

6. Lepší spojení se sebou samým: Přírodní workshopy mohou přispět ke zlepšení vztahu k sobě samému tím, že poskytují příležitost k zamyšlení a opětovnému spojení s vlastním nitrem, což vedoucím a koučům umožňuje být pozornějšími a sebe vědomějšími.

____________________________________________

Natural empowerment coaching je proces, který pomáhá vedoucím a koučům spojit se s jejich vnitřní silou a spolupracovat s přírodu jako zdrojem inspirace a vedení. Tento workshop pro KOUČE A LÍDRY je navržen tak, abyste v něm zažili sílu přírody podporující vytvoření prostoru pro autentickou přirozenost a místo pro kvalitní osobní růst. Prostřednictvím tohoto workshopu se naučíte, jak pozvat přírodu jako průvodce k posílení sebe i druhých a odhalení vašeho potenciálu. 

____________________________________________

CO BY VÁM MĚL WORSKHOP PŘINÉST?

1. Zvýšení energie:

Empowerment Nature Coaching pracuje s energií přírody a učí nás lépe pracovat s udržením své motivace a energie. To vám také může pomoci zůstat ve spojení se svými cíli a snadněji k nimi podnikat kroky.

2. Větší uvědomění:

Když dostanete příležitost na chvíli se vzdálit od svého života a pozorovat svět kolem sebe, může vám to pomoci lépe porozumět vlastním pocitům, myšlenkám a chování. To vám může pomoci činit lepší rozhodnutí a vytvářet smysluplnější cesty ke svým cílům.

3. Zlepšení životní pohody:

Příroda má na mysl a tělo uklidňující účinek, což vám může pomoci cítit se uvolněněji a vyrovnaněji. To vám může pomoci být produktivnější a soustředěnější a lépe zvládat stres.

____________________________________________

Struktura našeho workshopu se bude opírat o čtyři klíčové prvky:

1. Příroda: Přírodu přizveme jako průvodce, který vám pomůže prozkoumat vlastní přirozené koučovací schopnosti.

2. Všímavost: Budeme používat techniky všímavosti, které vám pomohou lépe si uvědomit vlastní myšlenky, pocity a chování.

3. Tradiční koučovací techniky: Poskytneme vám nástroje a zdroje potřebné k tomu, abyste ukotvili zažité situace v přírodě do své denodenní praxe.

____________________________________________

JAK BUDE WS PROBÍHAT?

°      1 hod. - Představení Nature Coachingu:

V příjemném a komfortním zázemí resortu se podíváme na témata: Co je to Nature Empowerment Coaching. Z jakých východisek čerpá. Studie a výzumy o přínosech přírody pro lidský organismus se závěry aplikované psychologie. 

°      2,5 hod. - Praktické zažití Nature Coachingu v přírodě a s přírodou s akreditovaným koučem z Empowerment Institutu:

Vydáme se společně do blízké přírody. Pomalou a klidnou procházkou kolem řeky, do místního lesa. Kouči vás budou po celou dobu provázet a facilitovat toto setkání pozvánkami pro navázání aktivního spojení vás a přírody pro uvolnění, vyrovnání a vědomou práci se svou energií. Jejím nasměrováním k smysluplným cílům a krokům.

Očekávejte min. 2,5h. pobyt v přírodě (lehká chůze do 3km), kde zažijete na vlastní kůži EMPOWERMENT NATURE COACHING s kouči z EMPOWERMENT Insitutu. Pokud bude deštivé počasí, máme pro vás i vhodnou variantu workshopu uvnitř.

°      2 hod. Sejdeme se u společného kruhu Koučů a Lídrů:

Kde budeme mít možnost sdílet spolu zážitky z facilitovaného pobytu v přírodě a podpoříme se navzájem aplikování principů z ekopsychologie a koučinku do svého běžného života.

____________________________________________

Workshopy Natural Empowerment Coaching jsou vynikajícím způsobem pro vedoucí pracovníky a kouče, jak zlepšit svou pohodu a dosáhnout svých cílů v souladu se svou přirozeností. Díky kombinaci tradičních metod koučování se silou přírody představují tyto workshopy jedinečný a účinný způsob podpory pohody a osobního růstu.

Pokud jste vedoucí pracovník nebo kouč a hledáte způsob, jak posunout svou pohodu na vyšší úroveň, zvažte přihlášení na seminář Natural Empowerment Coaching ještě dnes.

Vstupenky

 • Workshop 12.5.+online průvodce

  Obvyklá cena tohoto ws je 4.700 czk. Během Mezinárodního týdne koučování (ICW) vás k němu zveme za zvýhodněnou cenu 3.800 czk + můžete ještě využít svůj promo kód (NATURE-25-LIFE) a cena se vám automaticky přepočítá ještě o 25 % níž = 2.850Kč + získáváte vstup do 7 denního online průvodce v hodnotě 1.700Kč zdarma. TUTO CENU VÁM GARANTUJEME PŘI POŘÍZENÍ VSTUPENKY DO 30.4.

  Dobrovolná platba
  Daň: Včetně DPH 21
  Prodej skončil
 • 7 dní online průvodce

  Dobrovolná platba
  Daň: Včetně DPH 21
  Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

Image by Cristina Gottardi

Brzy na viděnou!

bottom of page