top of page

Vítejte!

LÉTO 🌻 3 denní retreat s ponořením se do 🌻 LETNÍ PŘÍRODY 🌻
LÉTO 🌻 3 denní retreat s ponořením se do 🌻 LETNÍ PŘÍRODY 🌻

ne 28. 7.

|

Hotel Kouty

LÉTO 🌻 3 denní retreat s ponořením se do 🌻 LETNÍ PŘÍRODY 🌻

Celý retreat je navržen tak, aby poskytl prostor pro odpočinek, inspiraci, růst a sebepéči. Spojíme s esencí léta a jeho symbolikou, abychom dosáhli hlubšího poznání a transformace. Ponoříme se do prostředí plného slunce, letních hvězd, abychom posílili díky spolupráci náš osobní růst.

Čas a místo

28. 7. 2024 14:00 – 30. 7. 2024 10:00

Hotel Kouty, Rejčkov 20, 584 01 Dolní Město-Ledeč nad Sázavou, Česko

O události

P R O Č   L É T O   V   P Ř Í R O D Ě

🌻  Během léta je příroda plná života a rozkvétá v plné kráse! Je to nejsilnější období roku plné hojnosti a plodnosti. Slunce svítí jasně a silně na oblohu a zahřívá zemi, což podněcuje rostliny k růstu a kvetení. Stromy se zelenají a plody začínají dozrávat, lákají ptáky i zvěř k obživě. Barevný rozkvět květin přitahuje čmeláky a včely, které pilně sbírají nektar a pylek pro své úly. Hvězdy na nebi září čistěji a silněji. Příroda je plná svého potenciálu a darů, o které se s laskavostí dělí s ostatními. Pokud se při svém seberozvoji zaměříme na symboliku léta, může to pro nás být čas plného potenciálu i naší vnitřní krajině. Je to čas, kdy můžeme rozsvítit svůj potenciál a dary a nechat je zářit na obloze své vnitřní krajiny. Je to i čas spolupráce, společného tvoření a vzájemné inspirace lidské společnosti v přírodě a s přírodou.

Během našeho retreatu budeme prozkoumávat různá témata inspirovaná LETNÍ 🌻 přírodou a použijeme je jako základ pro naše osobní růstové procesy. Budeme se zaměřovat na symboliku LÉTA jako období plného potenciálu a umění sdílet své dary. Budeme se učit, jak oživit spojení se sílou přírody a integrovat ji do našeho každodenního života. Mezi témata, která může LÉTO podporovat v naší psychice a budeme se jim moci na retreatu věnovat, patří:

🌻  Rozkvět a hojnost: 

Léto je obdobím plodnosti a hojnosti, kdy příroda doslova kvete. Na retreatu se budeme inspirovat tímto obdobím a zaměříme se na rozkvět našich schopností, talentů a možností, abychom dosáhli plnohodnotného života plného hojnosti.

🌻  Naslouchání intuici:  

Hvězdy jako naši průvodci symbolizují naši vnitřní intuici a vedení. Během retreatu se zaměříme na poslech svého nitra a nalezení správné cesty, která nás dovede ke svým nejvyšším cílům a snům.

🌻  Zdroj životní energie a síly:

Slunce je symbolem vitality, optimismu a osvícení. Podobně se během retreatu budeme snažit o osvícení našich vnitřních stínů a objevení nových cest k osobnímu rozvoji a sebepoznání.

🌻 Transformace a proměna:

K létu patří element ohně a představuje vášeň, energii a proměnu. Během retreatu se zaměříme na svou vnitřní sílu a odvahu, abychom dokázali zapálit plamen v našich srdcích a přijmout životní změny s otevřenou myslí.

🌻 Spolupráce a komunita:

Léto přináší také dobu setkávání a společného oslavování. Během retreatu budeme tvořit komunitu lidí, kteří se navzájem podporují, sdílejí své zkušenosti a posilují své vztahy. Společně budeme pracovat na dosažení harmonie a rovnováhy ve skupině i v našich individuálních životech.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

P R O Č   S E    Ú Č A S T N I T   T O H O T O   R E T R E T U 

 • Cítíte potřebu přinést do svého života více harmonie a rovnováhy?
 • Máte chuť prozkoumat nové možnosti a objevovat vlastní tvůrčí potenciál?
 • Máte někdy pocit, že byste potřebovali více času stráveného v přírodě?

Svět vypnout, vnitřní kompas zapnout. Život je totiž obvykle natolik hlučný a plný stresu, že občas zatoužíte po tichu?

Pokud se zapomenete dívat dovnitř, riskujete, že ztratíte kontakt sami se sebou. Je tedy nejvyšší čas během lesní koupele v přírodě vypnout rychlost a splynout s okolním klidem. Kontrolované dýchání, plynoucí myšlenky a lehkost v těle s přírodními pozvánkami z Shinrin Yoku /lesní lázeň/ a aktivitami z Nature Coaching - všímavost naslouchaní sami sobě je zde TOP prioritou. 

Celý retreat je navržen tak, aby poskytl prostor pro odpočinek, inspiraci a růst a současně oživil vaši kreativitu. Čeká na vás relaxačně kreativní program pro podporu WELLBEINGU ze série NATURE JOURNEY. 👇🏻 Budete mít příležitost prozkoumat své 🌳 vnímání přírody, uvolnit se při relaxaci v přírodě, rozvíjet svou kreativitu skrze 🎨 umělecké techniky a reflektovat nad svými zážitky s 👣 profesionálním koučem při Coach walkingu nádhernou jarní 🌱 přírodou.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

P R O G R A M 

Seberozvojový program v celkovém rozsahu 6 - 8 hodin je pro Vás rozdělený do 3 dní (cca. 2 - 3h./den). V mezičase programu budete mít dostatek prostorou jen sami pro sebe. Můžete relaxovat sami v krásné okolní přírodě a užít si i všechny další služby hotelu.  Zkusíte aromamasáž nebo třeba saunu na vodní hladině?

Čeká Vás čas pro sebe i čas ve skupině, kde se můžete vzájemně inspirovat a podporovat v osobním rozvoji a sebepoznání a to především během těchto aktivit.

🎨 EcoArt Coaching v hodnotě 880 czk

Tvořivé uvolnění se do LETNÍ 🌻 nálady.

Léto je časem plného potenciálu. Lesy šumí větrem a jsou plné ptačího zpěvu. Vodní toky se hladce i divoce houpou a ryby se hrnou proti proudu. Zahrady a louky jsou plné života, motýli tancují vzduchem a žáby se ozývají z blízkých rybníků. Na loukách bzučí včely a příroda nás hostí svými plody. Hvězdy vás během letní noci provází a slunce během dne prohřívá tělo. Využijme přírodních zdrojů, které nám léto nabízí. Společně objevíme, jak můžeme v přírodě a s přírodou tvořit originální kreativní díla.  Nejenže se budete bavit a tvořit, ale také budete mít možnost prozkoumat své hluboké potenciály a uvést je v život. Naši zkušení Nature Journey kouči vás budou provázet během celého procesu, poskytnou vám podporu a povzbuzení a pomohou vám objevit nové perspektivy. 

🌲  Lesní koupel - Shinrin Yoku v hodnotě 780 czk

Snížení stresu (stresových hormonů kortizol a adrenalin) na relaxačně nenáročné procházce LETNÍ 🌻 přírodou.

Shinrin Yoku, je japonský výraz pro "lesní lázeň", nám umožní prozkoumat a využít sílu LETNÍ přírody. Při nenáročné ozdravné procházce krajinou se budeme ponořovat do voňavého lesa, naslouchat ptačím zpěvům a vnímat, jak nás příroda inspiruje k plnému životu. Letní příroda přirozeně stimuluje naší tělesnost - sluch, čich, hmat, zrak i chuť máme během léta plně aktivní. Tato procházka nám poskytne příležitost pro relaxaci, zklidnění mysli a naplnění našich srdcí energií a radostí. Shinrin Yoku je dárek, který si zasloužíte. Přijměte pozvání a přijďte prožít tento unikátní zážitek s námi. Vaše tělo, mysl i duše vám budou vděčné.

👣  Nature Journey Coach walking v hodnotě 1.500 czk

Kouč se naplno věnuje jen Vám a Vašemu tématu při procházce LETNÍ 🌻 přírodou.

Během letního koučinku v přírodě a s přírodou budete mít možnost se oddat relaxaci a zároveň se zaměřit na své cíle a přání. Budeme se zaměřovat na naši sílu a odhodlání, které nás pohání vpřed, a zároveň na hluboké talenty a potenciál, který září v naší vnitřní krajině jako hvězdy. Příroda nám může ukázat cestu k našim vlastním zdrojům síly a motivace. Budeme se inspirovat symbolikou letní přírody, abychom se mohli plně otevřít odvaze k novým možnostem a transformacím.  Naučíte se vnímat a využívat energii okolního prostředí, která vás podpoří při dosahování vašich cílů. NATURE JOURNEY koučové vám pomohou objevit vaše skryté schopnosti a potenciál a naučí vás je využívat ve prospěch vašeho osobního rozvoje.  Vaše cesta za seberealizací začíná právě teď!

____________________

M Í S TO   K O N Á N Í 

Místo je přesně uprostřed ČR. Od Prahy 85 km a z Brna 120 km. Prohlédněte si místo a představte si v něm sami sebe při 🌻 barevně hojné letní přírodě 👉🏻 www.hotelkouty.cz

Retreat se koná v nejčistším kraji a srdci České republiky, Vysočině. Ubytováni budete v dřevěných lesních apartmánech nebo hotelovém pokoji přímo uprostřed v lesním areálu o velikosti 10 hektarů s vlastním rybníkem o rozloze 2,5 hektaru, v malebném údolí na úpatí vrchu Melechov. V těsné blízkosti chatek protéká potok, který napájí pstruhový rybník s jednou z nejčistších vod v Česku.

Melechov je pokrytý mohutným lesním masivem s mnoha magickými místy a prastarou energií, kterou tu využívali už staří Keltové. Čisté okolní prostředí – slunce, voda, vzduch, skály, louky a lesy – vše ve spojení s magií přírody, nabízí ideální podmínky pro náš retreat.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

K D O    V Á S     B U D E     P R O V Á Z E T  

Garantkou celého retreatu je Ing. Soňa Staňková, DiS.,  profesionální koučka s certifikačním titulem PCC a 14 letou praxí v koučování. Arteterapeutka s 4 letou praxí a odborným vzděláním v rozsahu přes 600 hod. Aktivně praktikující Ekoterapeutka s úspěšně ukončeným odborným vzděláním  aplikované ekopsychologie a programu Advanced Ecotherapy na Pacifica Graduate Institute v USA.  Díky úspěšně absolvovanému superviznímu výcviku pracuje také jako supervizorka koučů a vede mezinárodně akreditované výcviky koučování. Pro již praktikující kouče realizuje nádstavbové kurzy NATURE JOURNEY - koučování v přírodě a s přírodou.  Více o Soně 👉🏻 https://www.sonastankova.cz/vice-o-sone

Soňa pracuje v oblasti rozvoje dospělých přes 20 let a zlatou nití jejich programu je zaměření pozornosti na emPOWERment = zplnomocnění prostřednictvím obnovy spojení naší vnitřní krajiny s tou vnější a díky posilování 4 základních psych. funkcí - cítění, myšlení, intuice a tělesné vnímání. Programem vás provází spolu s ostatními kouči z Nature Journey, kteří jsou připraveni vás provést aktivitami v přírodě a s přírodou.

Malé tajemství. Během retreatu, přímo na místě, Soňa tvoří i kapitoly do své knihy, která bude o koučování v přírodě a s přírodou. Chcete být v tomto příběhu?

________________________________________

C O   J E   V    C E N Ě

Celková cena za 3 denní retrat včetně ubytování je 5.360 Kč a obsahuje:

✔️  3 denní program (6 hodin rozdělených do 3 dní) celkem za  3.160 Kč

                           🎨  EcoArt Coaching včetně výtvarných pomůcek a materiálu v hodnotě 880 czk/3 - 4 hod.

                           🌲  Lesní koupel - Shinrin Yoku v hodnotě 780 czk/2 - 3 hod.

                           👣  Nature Journey Coach walking v hodnotě 1.500 czk/1 hod.

                                   pronájem prostor pro worskhop

                                   možnost 30 min. individuální konzultace se Soňou Staňkovou mimo program

                                   možnost 30 min.  individuální konzultace s Nature Journey kouči

✔️   ubytování pro 1 osobu na 2 noci včetně 2x snídaně za  2.200 Kč

Ubytováni budete na 2 noci ve 4 lůžkových 🌲  lesních apartmánech s kuchyňkou nebo 2 lůžkových pokojích  hotelu, přímo v panenské přírodě čisté Vysočiny. Ubytování rozdělujeme podle obsazenosti a kapacit (muži, ženy).  Pokud potřebujete individuální přístup (1 lůžkový pokoj ....), ozvěte se nám na team@sonastankova.com , určitě Vám rádi vyjdeme vstříc. Fotogalerie pokojů a lesních chatek si prohlédněte zde: www.hotelkouty.cz

Pro skupiny 2 a více osob máme individuální ceny. Ozvěte se.

Součástí ceny není:

 • Strava, kterou si  lze řešit individuálně na místě (PP za 600 czk/os/1 den). Ze zkušenosti již víme, že si účastníci akcí rádi vybírají  sami to nejchutnější přímo z denního menu restaurace. Hotel je vyhlášený exkluzivní kuchyní, z kterého se raduje nejen váš žaludek, ale i oči. K dispozici máme i společnou kuchyň, kde si můžete uvařit cokoli dobrého, co si s sebou přivezete.
 • Další služby hotelu mimo uvedený program, např. masáže, sauny,.... se objednávají zvlášť na místě.
 • Doprava na místo, kterou si zajišťujete dle svých preferencí.

________________________________________

Rezervace místa:

Vyplňte, prosím, tuto přihlášku. Místo vám rezervujeme po min. úhradě 50 % z celkové ceny, tj. 2.680 Kč. Doplatek do plné ceny 5.360 Kč je třeba uhradit nejpozději 14 dní před konáním akce, jinak ztrácíte nárok na účast. Obě částky můžete platit kartou nebo bankovním převodem.

Storno podmínky:

- Pokud zrušíte Vaší účast více než 30 dní před začátkem události vracíme 100%, Vámi uhrazené částky, zpět. Při zrušení účasti méně než 30 dní před akcí Vám již nemůžeme vrátit cenu za ubytování (tj. 2.200 Kč), protože respektujeme podmínky resortu.

- Pokud zrušíte Vaši účast méně než 14 dní před konáním akce, peníze nevracíme, ale můžeme Vám převést cenu kurzu na dárkový voucher platný 1 rok od jeho vydání, s převoditelností na jinou osobu.

- Pokud bychom zrušili událost z naší strany, vrátíme vám vždy 100 % zaplacené částky zpět.

________________________________________

Letní příroda na Vysočině už se na Vás těší, stejně jako my. 

Ze srdce Soňa Staňková a tým koučů z Nature Journey

Vstupenky

 • 3 dny program včetně ubytování

  Místo vám rezervujeme po min. úhradě 50 % z celkové ceny, tj. 2.680 Kč. Doplatek do plné ceny 5.360 Kč je třeba uhradit nejpozději 14 dní před konáním akce. Pokud máte slevový promokód, vypište ho při platbě do kolonky "promokód". Před platbou si, prosím, přečtěte všechny informace k události, včetně storno podmínek.

  Od 2 680,00 Kč do 5 360,00 Kč
  • 2 680,00 Kč
  • 5 360,00 Kč

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

Image by Cristina Gottardi

Brzy na viděnou!

bottom of page