top of page

Vítejte!

POSLEDNÍ LETNÍ VÍKEND JEN PRO SEBE :: 3 denni letní WELLBEING s léčivými prameny v Karlových Varech
POSLEDNÍ LETNÍ VÍKEND JEN PRO SEBE :: 3 denni letní WELLBEING s léčivými prameny v Karlových Varech

pá 25. 8.

|

Karlovy Vary

POSLEDNÍ LETNÍ VÍKEND JEN PRO SEBE :: 3 denni letní WELLBEING s léčivými prameny v Karlových Varech

Loučení se s horkými letními dny na 3 denní retreatu - seberozvojově relaxační cestě v přírodě a s přírodou. Oživíme spojení se svou vnitřní kreativní sílou díky spojení se s léčivostí termálních pramenů v jedinečných a magických Karlových Varech a užijeme si lesní koupel v přilehlých lesích.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události

Čas a místo

25. 8. 2023 16:00 – 27. 8. 2023 12:00

Karlovy Vary, Pod Jelením skokem 395/26, 360 01 Karlovy Vary, Česko

O události

Jste unaveni ze staré rutiny? Toužíte si odpočinout od každodenního shonu a dobít si baterky?

Cítíte se odpojení od své vnitřní tvůrčí síly a chcete znovu povzbudit svou tvořivost a živost?

Vítejte, jste srdečně zváni na 3 denní retreat

LÉČIVÁ SÍLA termálních pramenů v krásném prostředí Karlových Varů. 

Třídenní WELLBEING retreat Seberozvojové relaxační EcoArte terapeutické cesty v přírodě a s přírodou vám nabízí  jedinečnou možnost oživit spojení se svou vnitřní kreativní silou a posílit svou vnitřní rovnováhu (těla, mysli, emocí a intuice) prostřednictvím spojení se s léčivou silou termálních pramenů POD a NAD ZEMÍ v magické přírodě Karlových Varů.

Tento kurz je navržen tak, abyste mohli prozkoumat a rozvinout své schopnosti a potenciál prostřednictvím kombinace uměleckých aktivit, relaxace a kontaktu s přírodou. 

 • Budete se také učit různé relaxační techniky a meditace, které vám pomohou nalézt klid a harmonii ve svém těle a nitru.
 • Nemusíte mít vůbec žádné umělecké nadáni a přesto budete mít možnost během tří dnů autenticky tvořit s přírodou a v přírodě vlastní artefakty, které budou reflektovat vaši osobní cestu seberozvoje a transformace.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

CO VÁM TENTO RETREAT PŘINESE?

Účast na tomto retrearz vám umožní získat nové perspektivy a přístupy k vlastnímu seberozvoji a růstu. Během kreativních aktivit budete moci vyjádřit své emoce a myšlenky, což vám pomůže lépe porozumět sobě samým a svému vnitřnímu světu. Tímto způsobem budete schopni pracovat na svém sebeuvědomění a sebeakceptaci.

Druhým benefitem tohoto setkání je jeho terapeutický aspekt. Termální prameny jsou známy pro své blahodárné účinky na tělo a mysl, a vy budete mít příležitost využít těchto přírodních léčebných vlastností.

Posledním, ale ne méně důležitým benefitem je to, že absolvování tohoto retreatu vám přinese  nové dovednosti a nástroje, které budete moci aplikovat ve svém běžném životě. Relaxační techniky a meditace, které se naučíte vám pomohou snižovat stres a napětí a získat větší rovnováhu a klid. Arteterapeutické aktivity vás pak mohou inspirovat k tvořivosti a novým způsobům vyjádření se.

Vzhledem k všem těmto benefitům je účast na tomto třídenním kurzu Seberozvojové relaxační WELLBEING posilující cesty v přírodě a s přírodou v Karlových Varech jedinečnou příležitostí pro každého, kdo se chce prohloubit své seberozvojové a relaxační dovednosti a objevit nové způsoby spojení se svou vnitřní kreativní sílou.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

PROGRAM

1. den: 16 - 22h.

𖥸  příjezd, ubytování (14 - 16h.)

𖥸  přivítání a naladění našich vnitrních krajin na tu vnější

𖥸  relaxační pobyt v přírodě s lesní koupelí/shinrin yoku pro hlubokou relaxaci

𖥸  večerně noční tvořivá cesta kolem řeky - storytelling a tvořivé psaní

2. den: 9 - 22h.

𖥸  po snídani ranní meditace v přírodě a s přírodou, intuitivní pohyb s aktivní imaginací

𖥸  uzemňující cesta k jádru sebe samých přes skalní vrchol Jeleního skoku k magickým výhledům na celé Karlovy Vary

𖥸  odpolední cesta k podzimním termálním pramenům  a tvořivé léčení s termální vodou

𖥸  wellness (možnost masáže, spa, bazénu, sauny a balea přímo v hotelu)

3. den: 9 - 12h.

𖥸  společná cesta lanovou dráhou na nejvyšší vrchol Karlových Varů

𖥸  land art - společné tvoření přírodní mandaly pro Karlovy Vary

𖥸  konfirmace, rozloučení

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

CENA 5.100 czk/1 os., obsahuje program (2.400 czk) a ubytování (2.700 czk):

 • 3 denní program s lektorem Ing. Soňou Staňkovou, PCC. 
 • Pronájem školící místnosti.
 • Doprovodné materiály pro účastníky.
 • Výtvarné materiály - papíry, štětce, pastely, akvarely, ... (můžete si také přinést i svoje vlastní).
 • Malé občerstvení (čaj, káva, sušenky).
 • Ubytování se snídaní na 2 noci ve 2 lůžkovém pokoji (2.700 czk/2 noci)

V ceně není započítána strava a doprava účastníků. Případné fakultativní poplatky do památek nebo lázní v Karlových Varech.

Po ws můžete získat Osvědčení o absolvování (elektronická forma) a CCE kredit od EMPOWERMENT Institutu ve výši 15 CCE (pro získání je třeba zaslat lektorovi do 14 dní krátkou reflexi a sebereflexi z kurzu).

Pokud se nebudete moci ws účastnit a dáte nám to vědět do 24h. o hodnotu nepřijdete a nic neriskujete. Vystavíme Vám dárkový voucher v celé 100% hodnotě kurzu. Voucher můžete využít na služby a kurzy Institutu do 1 roku od vydání. Voucher můžete i někomu jinému darovat, protože je převoditelný na jinou osobu.

Akce se koná v případě registrace min. 4 osob. Místo Vám plně rezervujeme po obdržení platby.

Pokud by byla akce zrušena ze strany pořadatele (nízká účast, nemoc lektora, neočekávané události), vrátíme Vám plnou finanční cenu zpět na místo, ze kterého byla placena + navíc přidáme dárkový voucher jako poděkování za pochopení a Vaší důvěru.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

UBYTOVÁNÍ A STRAVA

Rádi pro vás zajistíme (za promo cenu) přímo v hotelu, kde se bude konta kurz, a který je v přímým doteku s lesoparkem. 

Lázeňský dům LD Morava, Pod Jelením skokem 395, Karlovy Vary

𖥸  1.350czk/noc = 2.700 czk/2 noci/1 os. -  2 lůžkový pokoji se snídaní

oddělené postele s výhledem do lesa nebo manželská posel s výhledem na město

+ je možné si doobjednat plnou nebo polopenzi

𖥸  spa a wellnes

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

KARLOVY VARY - Cesta z Prahy trvá 2h. autem nebo  přímým autobusem (RegioJet 179Kč).

Nejvýznamnější lázeňské město v České republice založené Karlem IV., které je od roku 2021 na seznamu Světového dědictví UNESCO v rámci položky Slavná lázeňská města Evropy. Většina z nás je zná díky známému mezinárodnímu filmovému festivalu, který se v nich koná v létě již přes 50 let. Magická síla Varů, ale tkví především v jejich lokalitě a silově energeitckém poli přírodních živlů. Ne nadarmo si je Karel IV. zvolil pro místo relaxace a léčení.

PŘÍRODA ~ element vody ▽

Karlovy Vary oplývají přibližně osmdesáti prameny termální vody, která má blahodárný vliv na léčení jaterních a střevních chorob, na žaludek a játra. Tím nejznámějším je Karlovarské vřídlo, které vyvěrá z hloubky 2 500 m a je s teplotou 73 °C zároveň nejteplejším termálním pramenem Česka. Najdete ho v centru Karlových Varů ve Vřídelní kolonádě, kde díky tlaku a obsahu plynného oxidu uhličitého dosahuje neuvěřitelné výšky až 12 m.

 

UMĚNÍ ~ element vody ▽

Kromě lázeňství jsou Karlovy Vary domovem skla a porcelánu. Sklářský průmysl je spjatý především s firmou Moser, která vyrábí nápojové a dekorativní skleněné produkty a je také výrobcem Křišťálového globu, tedy hlavní ceny Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech.  Poznejte krásu města, které v minulosti navštívily osobnosti jako skladatel Ludwig van Beethoven, ruský car Petr Veliký, operní pěvkyně Ema Destinová nebo italský houslista Niccolò Paganini.

Zdroj: https://www.kudyznudy.cz

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

DALŠÍ UŽITEČNÉ INFO

 • Základem programu je pobyt v přírodě (i samostaný). Zvažte prosím, zda je pro Vás reálné ujít během dne 3 - 5km pomalou chuzí (svým tempem). O podrobnostech a možnostech se můžete informovat na team@sonastankova.com.
 • Vezměte si proto s sebou cokoli, co zaručí váš dobrý tělesný i duševní komfort při venkovní aktivitě. Užitečné je teplejší oblečení, deka, karimatka na sezení, láhev na pití a malé občerstvení, hodit se může i hamaka nebo dalekohled, psací potřeby, plavky (v hotelu je bazén) :-)
 • Pokud bude pršet nebo budou ne příliš příznivé podmínky pro pobyt venku, bude se ws konat s náhradním programem ve vnitřních prostorech.

Těším se na naší společnou cestu,

Soňa Staňková

team@sonastankova.com

Vstupenky

 • Léčivé prameny : RETREAT

  25. - 27. 8. 2023 - 3 denní retreat v magických Karlových Varech >> relaxačně tvořivá cesta k jádru sebe sama s termálními léčivými prameny a přírodou Cena 5.100 czk, 210 eur je pro 1 osobu a obsahuje: program od pá - ne (uvedený u události) učební pomůcky, malé občerstvení (káva, čaj) + si můžete zvolit i ubytování přímo v hotelu konání akce za akční cenu - 2 lůžkový pokoj za 1.350 czk/1 noc včetně snídaně. Pokud si ubytování zajistíte sami, položku vynechte.

  Od 2 400,00 Kč do 2 700,00 Kč
  Prodej skončil
  • 2 400,00 Kč
  • 2 700,00 Kč

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

Image by Cristina Gottardi

Brzy na viděnou!

bottom of page