top of page

Vítejte!

Síla i křehkost JARA 🌱 3 denní jarní retreat 🌱 pro wellbeing s ponořením se do přírody
Síla i křehkost JARA 🌱 3 denní jarní retreat 🌱 pro wellbeing s ponořením se do přírody

ne 21. 4.

|

Hotel Kouty

Síla i křehkost JARA 🌱 3 denní jarní retreat 🌱 pro wellbeing s ponořením se do přírody

Celý retreat je navržen tak, aby poskytl prostor pro odpočinek, inspiraci, růst a současně oživil vaši kreativitu. Čeká na vás relaxačně kreativní program ze série NATURE JOURNEY - wellbeing inspirovaný přírodou.

online

21. 4. 2024 14:00 – 23. 4. 2024 10:00

Hotel Kouty, Rejčkov 20, 584 01 Dolní Město-Ledeč nad Sázavou, Česko

O události

P R O Č   J A R O   V   P Ř Í R O D Ě

🌱 Když se zaměříme na jaro, můžeme se inspirovat energií a obnovou. Je to čas probuzení a nových začátků. Stejně jako rostliny, i my můžeme začít růst a rozvíjet se. Můžeme se ptát sami sebe, co bychom chtěli zasadit do našeho života a jaké nové věci chceme objevit. Je to čas pro realizaci svých vizí, kdy potřebujeme najít odvahu a chuť vkročit do neznámého a nového.

Jaro má také svou vlastní symboliku, která může být velmi inspirativní pro náš osobní rozvoj. Příroda se probouzí ze zimního spánku a začínáme pozorovat nový život všude kolem nás. Je to čas pro mladou, křehkou energii, která se rodí i v naší vnitřní krajině. Je to čas pro péči o ono nově rodící se v přírodě i v naší psychice. Je to čas, kdy se mnoho z nás cítí přirozeně motivováno a plné energie. 

Během našeho retreatu budeme prozkoumávat různá témata inspirovaná jarní přírodou a použijeme je jako základ pro naše osobní růstové procesy. Budeme se zaměřovat na symboliku jara jako období nových začátků, obnovy a proměny. Budeme se učit, jak oživit spojení se sílou přírody a integrovat ji do našeho každodenního života. Mezi témata, která může jaro podporovat v naší psychice a budeme se jim moci věnovat, patří:

🌱  Obnova a oživení: 

Jaro nám přináší novou energii a možnost začít znovu. Budeme se zabývat tím, jak můžeme obnovit naše životy a oživit naše sny a cíle.

🌱  Růst a rozvoj: 

Jaro je obdobím růstu a rozvoje. Budeme prozkoumávat, jak můžeme rozvíjet své schopnosti a talenty a stát se lepší verzí sebe sama.

🌱 Proměna a odhodlání:

Jaro je také spojováno s proměnou. Budeme se učit, jak přijmout změny ve svém životě a jak se odhodlat k tomu, abychom dosáhli svých cílů.

🌱 Síla a odolnost - křehkost a něžnost:

Příroda během jara ukazuje svou sílu a odolnost a zároveň křehkost. Budeme se učit, jak získat sílu a odolnost z přírody, jak jí spojit s křehkostí a nežností a použít je ve svém každodenním životě.

🌱 Harmonie a rovnováha:

Jaro je obdobím, kdy příroda dosahuje svého vrcholu harmonie a rovnováhy. Budeme se zaměřovat na to, jak nalézt harmonii a rovnováhu ve svém životě a jak integrovat přírodu do našeho každodenního prostředí.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

P R O Č   S E    Ú Č A S T N I T   R E T R E T U

Svět vypnout, vnitřní kompas zapnout. Život je totiž obvykle natolik hlučný a plný stresu, že občas zatoužíte po tichu?

Pokud se zapomenete dívat dovnitř, riskujete, že ztratíte kontakt sami se sebou. Je tedy nejvyšší čas během lesní koupele v přírodě vypnout rychlost a splynout s okolním klidem. Kontrolované dýchání, plynoucí myšlenky a lehkost v těle s přírodními pozvánkami z Shinrin Yoku /lesní lázeň/ a aktivitami z Nature Coaching - všímavost naslouchaní sami sobě je zde TOP prioritou.

                          Cítíte potřebu přinést do svého života více harmonie a rovnováhy?

                          Máte chuť prozkoumat nové možnosti a objevovat vlastní tvůrčí potenciál?

                          Máte někdy pocit, že byste potřebovali více času stráveného v přírodě?

Celý retreat je navržen tak, aby poskytl prostor pro odpočinek, inspiraci a růst a současně oživil vaši kreativitu. Čeká na vás relaxačně kreativní program pro podporu WELLBEINGU ze série NATURE JOURNEY. 👇🏻

Budete mít příležitost prozkoumat své 🌳 vnímání přírody, uvolnit se při relaxaci v přírodě, rozvíjet svou kreativitu skrze 🎨 umělecké techniky a reflektovat nad svými zážitky s 👣 profesionálním koučem při Coach walkingu nádhernou jarní přírodou.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

P R O G R A M 

Seberozvojový program v celkovém rozsahu 6 - 8 hodin je pro Vás rozdělený do 3 dní (cca. 2 - 3h./den). V mezičase programu budete mít dostatek prostorou jen sami pro sebe. Můžete relaxovat sami v krásné okolní přírodě a užít si i všechny další služby hotelu.  Zkusíte aromamasáž nebo třeba saunu na vodní hladině?

🎨 EcoArt Coaching v hodnotě 880 czk

Tvořivé uvolnění se do JARNÍ nálady.

Jaro je časem pro zrození nových začátků a radování se ze znovuobnovy. Využijme přírodních zdrojů, které nám jaro nabízí, jako jsou potoky plné vody, louky s mladou zelenou barvou, barvy květů na stromech a rostlinách a společně objevíme, jak můžeme tyto materiály proměnit v originální kreativní díla. Voda, svěžest, akvarelové barvy .... Nejenže se budete bavit a tvořit, ale také budete mít možnost prozkoumat svoje vnitřní emoce a uvědomit si své potenciály. Při tomto procesu se uklidňujeme a nacházíme vnitřní střed. Naši zkušení kouči vás budou provázet během celého procesu, poskytnou vám podporu a povzbuzení a pomohou vám objevit nové perspektivy. 

🌲 Lesní koupel - Shinrin Yoku v hodnotě 780 czk

Snížení stresu (stresových hormonů kortizol a adrenalin) na relaxačně nenáročné procházce svěží JARNÍ přírodou.

Shinrin Yoku, je japonský výraz pro "lesní lázeň", nám umožní prozkoumat a využít sílu jarní přírody. Při nenáročné ozdravné procházce jarní krajinou se budeme ponořovat do zeleného lesa, naslouchat ptačím zpěvům a vnímat, jak se příroda probouzí k životu. Tato procházka nám poskytne příležitost pro relaxaci, zklidnění mysli a naplnění našich srdcí energií a radostí. Shinrin Yoku je dárek, který si zasloužíte. Přijměte pozvání a přijďte prožít tento unikátní zážitek s námi. Vaše tělo, mysl i duše vám budou vděčné.

👣 Nature Journey Coach walking v hodnotě 1.500 czk

Kouč se naplno věnuje jen Vám a Vašemu tématu při procházce zimní přírodou.

Během jarního koučinku v přírodě budete mít možnost se oddat relaxaci a zároveň se zaměřit na své cíle a přání. Budeme se zaměřovat na naši sílu a odhodlání, které nás pohání vpřed, a zároveň na něžnost, kterou potřebujeme, abychom se pečlivě starali o sebe samé. Budeme se inspirovat symbolikou jarní přírody, abychom se mohli plně otevřít novým možnostem a transformacím.

Příroda nám může ukázat cestu k našim vlastním zdrojům síly a motivace. Během koučinku v přírodě se naučíte vnímat a využívat energii okolního prostředí, která vás podpoří při dosahování vašich cílů. NATURE JOURNEY koučové vám pomohou objevit vaše skryté schopnosti a potenciál a naučí vás je využívat ve prospěch vašeho osobního rozvoje.  Vaše cesta za seberealizací začíná právě teď!

____________________

M Í S TO   K O N Á N Í 

Místo je přesně uprostřed ČR. Od Prahy 85 km a z Brna 120 km. Prohlédněte si misto a představte si v něm sami sebe při svěžím, zeleném jaru 👉🏻 www.hotelkouty.cz

Retreat se koná v nejčistším kraji a srdci České republiky, Vysočině. Ubytováni budete v dřevěných lesních apartmánech nebo hotelovém pokoji přímo uprostřed v lesním areálu o velikosti 10 hektarů s vlastním rybníkem o rozloze 2,5 hektaru, v malebném údolí na úpatí vrchu Melechov. V těsné blízkosti chatek protéká potok, který napájí pstruhový rybník s jednou z nejčistších vod v Česku.

Melechov je pokrytý mohutným lesním masivem s mnoha magickými místy a prastarou energií, kterou tu využívali už staří Keltové. Čisté okolní prostředí – slunce, voda, vzduch, skály, louky a lesy – vše ve spojení s magií přírody, nabízí ideální podmínky pro náš retreat.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

K D O    V Á S     B U D E     P R O V Á Z E T  

Garantkou celého retreatu je Soňa Staňková, profesionální koučka s certifikačním titulem PCC a 14 letou praxí v koučování. Soňa vede seberozvojové kurzy přes 20 let a součástí jejich programu je i aplikovaná ekopsycholgie (Lesní lázně), a art coaching. Kurzy aplikované ekpsychologie sama studovala na Pacifické Univerzitě v USA a pro art coaching absolvovala vzdělání v arteterapii v rozsahu více než 600 hod. Soňa pracuje také jako supervizorka koučů a vede mezinárodně akreditované výcviky koučování. Pro již praktikující kouče realizuje nádstavbové kurzy NATURE JOURNEY - koučování v přírodě a s přírodou a ART COACHING - kreativní techniky. Více o Soně 👉🏻 https://www.sonastankova.cz/vice-o-sone

Programem vás provází Soňa, která s vámi bude i celé 3 dny spolu s ostatními kouči z Nature Journey, kteří jsou připraveni vás provést aktivitami v přírodě a s přírodou.

Malé tajemství. Během retreatu, přímo na místě, Soňa tvoří i kapitoly do své knihy, která bude o koučování v přírodě a s přírdou. Chcete být v tomto příběhu?

________________________________________

C O   J E   V    C E N Ě

Celková cena za 3 denní retrat včetně ubytování je 5.360 Kč a obsahuje:

3 denní program (6 hodin rozdělených do 3 dní) celkem za  3.160 Kč

                           🎨  EcoArt Coaching včetně výtvarných pomůcek a materiálu v hodnotě 880 czk/3 - 4 hod.

                           🌲  Lesní koupel - Shinrin Yoku v hodnotě 780 czk/2 - 3 hod.

                           👣  Nature Journey Coach walking v hodnotě 1.500 czk/1 hod.

                                   pronájem prostor pro worskhop

                                   možnost individuální konzultace se Soňou Staňkovou mimo program

                                   možnost individuální konzultace s Nature Journey kouči

ubytování pro 1 osobu na 2 noci včetně 2x snídaně za  2.200 Kč

                           Ubytováni budete na 2 noci ve 4 lůžkových 🌲  lesních apartmánech s kuchyňkou nebo 2 lůžkových pokojích  

                           hotelu, přímo v panenské přírodě čisté Vysočiny. Ubytování rozdělujeme podle obsahenosti a kapacit (muži, ženy).                           

                           Pokud potřebujete individální přístup (1 lůžkový pokoj ....), ozvěte se nám na team@sonastankova.com , určitě Vám 

                            rádi vyjdeme vstříc. Fotogalerie pokojů a lesních chatek si prohlédněte zde: www.hotelkouty.cz

Pro skupiny 2 a více osob máme individuální ceny. Ozvěte se.

Součástí ceny není:

 • Strava, kterou si  lze doplatit individuálně na místě (PP za 600 czk/os). Nebo si jistě vyberete to nejchutnější přímo z denního menu restaurace. Hotel je vyhlášený exkluzivní kuchyní, z kterého se raduje nejen váš žaludek, ale i oči.
 • Další služby hotelu mimo uvedený program, např. masáže, sauny,.... se objednávají zvlášť na místě.
 • Doprava na místo, kterou si zajišťujete dle svých preferencí.

________________________________________

Rezervace místa:

Místo vám rezervujeme po min. úhradě 50 % z celkové ceny, tj. 2.680 Kč. Doplatek do plné ceny 5.360 Kč je třeab uhradit nejpozději 14 dní před konáním akce, jinak ztrácíte nárok na účast.

Storno podmínky:

- Pokud zrušíte vaší účasti do 30 dní před začátkem události vracíme 100%, vámi uhrazené částky, zpět. 

- Pokud zrušíte vaší účasti méně než 30 dní před začátkem události již nemůžeme vrátit cenu za ubytování (tj. 2.200 Kč), ale částku za program 3.160 Kč vám připíšeme na voucher, který můžete využít pro platbu našich dalších, budoucích služeb a produktů nebo ho někomu darovat. Voucher platí celý 1 rok od data vydání.

- Pokud zrušíme událost z naší strany, vrátíme vám vždy 100 % zaplacené částky zpět.

________________________________________

Těšíme se na vás,

Soňa Staňková a tým koučů z Nature Journey

VSTUPENKY

 • 3 dny program včetně ubytování

  Místo vám rezervujeme po min. úhradě 50 % z celkové ceny, tj. 2.680 Kč. Doplatek do plné ceny 5.360 Kč je třeba uhradit nejpozději 14 dní před konáním akce, jinak ztrácíte nárok na účast.

  Od 2 680,00 Kč do 7 800,00 Kč
  • 2 680,00 Kč
  • 3 900,00 Kč
  • 5 360,00 Kč

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

Image by Cristina Gottardi

Brzy na viděnou!

bottom of page