top of page

Vítejte!

Freedom ♾ Festival
Freedom ♾ Festival

ne 08. 8.

|

Brno-střed

Freedom ♾ Festival

♾ SVOBODNÉ SDÍLENÍ, SPOLUBYTÍ a SPOJENÍ SRDCÍ Komorní setkání klientů a fanoušků osobnostního rozvoje v EMPOWERMENT Institutu. Vstup zdarma. Registrace otevřená do 31. 7. 21. Přednost na waiting listu mají absolventi výcviku koučování a klienti EMPOWERMENT Institutu.

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události

Čas a místo

08. 8. 2021 11:11 – 17:17 SELČ

Brno-střed, Špilberk, 602 00 Brno-Brno-střed, Česko

O události

Mám ráda všechny 4 období a hlavně tu změnu přírody, kterou s sebou každá část roku nese.

Léto? Cítím se v něm skoro plná síly. Mám většinou hodně kreativní a tvořivé energie. Cítím v kostech, že tomu tak bude i letos.Nejvíc se mi tahle energie kumuluje kolem 8.8. a tento rok bych se s vámi o tuto energii ráda podělila osobně a ne jen on-line. 

Srdečně vás zvu 8.8. na komorní letní setkání do letní brněnské přírody, která nám nabídne prostor pro tvoření, sdílení, spolubytí, oslavu cyklů života. Už hodně dlouhý čas jsem o takovém pohodovém, inspirativními setkání snila a ráda bych ho tento rok i žila. 

Těším se, že se potkám živě i s vámi, co jste z jiného kouta republiky nebo i světa.

Takže Hellooooo léto, 8.8. v Brně malé komorní setkání tohoto druhu, které položí základy budoucích let pro ~ FREEDOM ♾ FESTIVAL. 

Těším se na vás, 

Soňa 

Vstupenky

  • Freedom ♾ Festival

    Toto je Vaše vstupenka na akci, díky které jste se zapsali na Waiting list události. Brzy se Vám ozveme, zda byla Vaše registrace schválená. Do několika dní vás budeme informovat, zda je vaše vstupenka a účast pořadatelem potvrzena. Děkujeme za pochopení, že na Waiting listu mají klienti EMPOWERMENT Institutu.

    0,00 Kč
    Vyprodáno

Tato událost je vyprodána

Sdílet událost

Image by Cristina Gottardi

Brzy na viděnou!

bottom of page