top of page

Vítejte!

FREEDOM ♾ FESTIVAL >> Relaxačně kreativní den INSPIROVANÝ PŘÍRODOU a podzimní 🍁 rovnodenností
FREEDOM ♾ FESTIVAL >> Relaxačně kreativní den INSPIROVANÝ PŘÍRODOU a podzimní 🍁 rovnodenností

so 23. 9.

|

Otevřená zahrada, Brno

FREEDOM ♾ FESTIVAL >> Relaxačně kreativní den INSPIROVANÝ PŘÍRODOU a podzimní 🍁 rovnodenností

Eco••Art ~ Relaxačně tvořivé setkání pro kouče a veřejnost inspirované podzimní přírodou 🍁 23. září, v den babího léta a PODZIMNÍ ROVNODENNOSTI 🍁 vás srdečně zvu do krásného prostředí Otevřené zahrady v Brně, kde společně můžeme pohovořit, relaxovat a tvořit a zažít Eco••Art cestu 4 živlů.

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události

Čas a místo

23. 9. 2023 9:00 – 18:00

Otevřená zahrada, Brno, Údolní 33, 602 00 Brno-Brno-střed, Česko

O události

🌿 Přijďte se mnou prožít jeden z posledních dní BABIHO LÉTA. Den naplněný podzimní inspirací, kreativitou a osobním rozvojem! Rozbalte si menu 👇🏻 a dozvíte se o akci více:

23.9.23 jsem pro vás připravila program k podzimní rovnodennosti. Ještě budou doznívat poslední letní paprsky a příroda se už bude oblékat do barevného podzimu - to je babí léto. 

Událost je určena nejen pro kouče, ale také pro širokou veřejnost, která je otevřená posílení svého wellbeingu ~ duševní s fyz. pohody, rozvoji a sebepoznání prostřednictvím přístupu Eco••Art relaxace a tvoření s INSPIROVANÉHO PŘÍRODOU.

V roce 2023 se už v EMPOWERMENT Institutu událo hodně věcí, proto zde bude i místo pro OSLAVU.

✨ V zimě se "narodil" nový 7 měsíční program LIVE YOURSELF :: ŽIJ SE a budeme slavit jeho dovršení

✨ Další novinka tohoto roku je program NATURE JOURNEY :: který se otevírá veřejnosti právě 23.9., a tak bude příležitost ho přivítat na světě a dobře jeho narození pokřtít.

__________________________________________________________

Sejdeme se v Otevřené zahradě v Brně (Údolní 33). Můžete přijít na dopolední/odpolední část, ale moc ráda vás uvidím crlý den.

 • Jakou kouči získáte inspiraci o novinkách pro rozšíření vaší praxe s klienty a pro podporu svého i  jejich dobrého wellbeingu (duševního a fyz. pohody. Potkáte se s kolegy z koučovacího výcviku, budete mít možnost sdílet a inspirovat se navzájem. Zkrátka pohodové přivítání přicházejícího podzimu.

 • Jako účastník se k nám určitě také připojte. Získáte pro sebe podporu a inspiraci pro rozvoj rovnováhy svého života díky nevšedním zážitkům z relaxačních aktivit a tvořivých workshpů INSPIROVANÝCH PŘÍRODOU.

___________________________________________________________

🌱 Během celodenního programu jsem si pro vás připravila neformální inspiraci a krátké workshopy zaměřené na různé aspekty wellbeingu - životní pohody a to vše v přírodě a s přírodou. S radostí s vámi budu sdílet inspiraci, která vám může pomoci zlepšit vaše emoční a fyzické zdraví, posílit vaši motivaci a nalézt rovnováhu ve svém životě.

🌱 Připojit se můžete i ke 3 neformálním setkáním u ranních, poledních a večerních World Cafe - Natural Circle (přirozené kruhy), kde si budeme povídat přesně o tom, co vás zajímá teď a tady.

Celou akcí vás budu provázet osobně já - Ing. Soňa Staňková, PCC (Profesionální certifikovaný kouč u ICF), absolventka certifikovaného výcviku v Ekopsychologii a Ekoterapii na Pacific University/USA a akreditovaných kurzů arteterapie. Věnuji se přes 20 let rozvoji a vzdělávání lídrů a koučů. Posledních 10 let vedu akreditované výcviky koučování, a učím kouče koučovat v přírodě a s přírodou.

__________________________________________

PROGRAM

☕️ SNÍDANĚ

world cafe o wellbeingu (duševním a fyz.) zdravím v organizacích a firmách. Jaká je realita a lze jí nějak měnit?

Co je to NATURAL CIRCLE - world cafe?

∞  Metoda World Café vytváří atmosféru kavárny, ve které účastníci u kavárenských stolů diskutují o předem stanovených otázkách a o tématech, která se teď a tady vynořují.

DOPOLEDNE 🌳

Seznámíte se s Shinrin-Yoku LESNÍ LÁZNÍ a 4 živly (psych. funkce dle C.G.Junga). Dozvíte se fakta z výzkumů jak Shinrin-Yoku podporuje naše duševní a fyz. zdraví. Zapojíme hlavně naší tělesnost aktivními pozvánkami ze Soma Coachingu. Můžete se těšit na aktivní worskhop, kde Lesní lázeň se 4 živly zažijete na vlastní kůži a podpoříte tím svou hlubokou relaxaci. 

Dozvíte se díky tomu jak prakticky funguje TRANSAKČNÍ spojení mezi přírodou a lidskou společností.

☕️ OBĚD

world cafe o wellbeingu v pomáhajících profesích (učitelé, kouči, poradci, terapeuti, ...). Syndrom vyhoření a jak mu předcházet?

ODPOLEDNĚ 🎨

Připravila jsme pro vás také ukázku workshopu z Art Coachingu, který vám pomůže objevit vaši vnitřní kreativitu a spojit ji s přírodou. Společně vytvoříme prostor pro sebepoznání a osobní růst prostřednictvím kreativního vyjádření a expresivních technik inspirovaných přírodou. Dozvíte se díky tomu jak prakticky funguje TRANSFORMAČNÍ spojení mezi přírodou a lidskou společností.

☕️ VEČER

oslava, sdílení, křest programů NATURE JOURNEY  a LIVE YOURSELF

_________________________________

Vyberte si ze 4 druhů vstupenek.

Občerstvení podle své chuti s nálady si můžete sami zakoupit v zahradním bistu, které pro nás bude otevřené.

Těším se na vás 23.9. v Brně v Otevřené zahradě! 

Otevřená zahrada v samém centru Brna je ideálním místem pro odpočinek, vzdělání i zábavu. Najdete v ní výukovou zahradu čtyř živlů i bývalou Boromejskou zahradu, kde zažijete zemědělský koloběh od hlíny až po vidličku.

🌬️ Soňa 

♾ EMPOWERMENT Institut

Program


 • 1 hodina

  ☕️ SNÍDANĚ - Natural Circle :: Fyz. a duševní zdraví v organizacích

  Velká zasedací místnost

 • 2 hodiny

  DOPOLEDNE 🌳 relaxační Shinrin-Yoku

  Velká zasedací místnost
Další položky 3

Vstupenky

 • 🌿 Freedom ♾ Festival, Brno

  Cenové úrovně - vyberte si tu svojí 👇🏻 vstupenku vzduch 🌈 celodenní program /včetně občerstvení/ oheň 🔥 celodenní vstup /bez občerstvení/ země 🌳 vstup na dopolední část - snídaně + relaxační workshop voda 💦 vstup na odpolední část - kreativní workshop + křest a oslava

  Od 350,00 Kč do 1 350,00 Kč
  Prodej skončil
  • 1 350,00 Kč
  • 750,00 Kč
  • 350,00 Kč

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

Image by Cristina Gottardi

Brzy na viděnou!

bottom of page