54 | Orgánová sestava pro obnovu a uvolnění vitality

Moje kolegyně mi nedávno ukázala orgánovou sestavu, která představuje soubor dvanácti velmi jednoduchých a velmi účinných cviků, z nichž každý uvolňuje jednu z dvanácti akupunkturních drah a posiluje orgán, který této dráze přísluší. Harmonizační orgánová sestava vychází z poznatků tradiční čínské medicíny, teorie pěti prvků, akupunktury.


Při pravidelném cvičení této sestavy lze zajistit přísun okysličené krve ke všem orgánům. Aktivovat lymfatický systém a doplnit tak potřebnou energii. Denní praxe tohoto cvičení ti bude příjemně harmonizovat celé tělo, a to poměrně bez velkého úsilí. Cvičit ji mohou i slabší nebo nemocní lidé, podle jejich možností a jako doplnění jejich léčby. Výsledek je regenerace – obnovení buněk v orgánech. Upravení dýchacího, trávicího, vylučovacího procesu. A především rozvoj tvého vědomého kontaktu se svým tělem.


Možná právě tyto cviky budou pro tebe ty pravé a podpoří tě k všímavému bytí se svým tělem.
Čtení a obrázky k orgánové sestavě jsou například ZDE.


Lze cvičit opět i podle videa, které přikládám. Začínáme vždy od cviku, který má v době cvičení podle orgánových hodin svůj energetický vrchol (například v 7 hodin ráno začínáme dráhou žaludku). Pokud si chceš osvěžit paměť, podívej se na výzvu č. 6, kde jsme si již povídali o orgánových hodinách a najdeš zde přehled hodin a orgánů.


Pro tebe Soňa


18 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

2006 - 2021 ©

 

EMPOWERMENT INSTITUT

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • Pinterest

Ing. Soňa Staňková, DiS., ACC

EMPOWERMENT Institut s.r.o., Příkop 838/6, 602 00 Brno

pošta: Jánská 447/8, 602 00 Brno

 +420 774 981 730 |  e-institut@sonastankova.com

DIČ: CZ 276 94 020

účet: 3222536349/0800

schránka: yytdtbv

GDPR