1 | 365 dní před tebou

Většina z nás žije naše dny jako rutinní a zřídka se na svůj život podívá z nadhledu. Dnes je tvůj první den v seberozvojovém programu 365 výzev a inspirací. Je celkem jedno, jestli začínáš 1. 1. nebo jiný den v roce. Prostě je to první den tvého seberozvoje v tomto programu. Den, kdy ses rozhodl/a vkročit na cestu sám/sama k sobě a investovat energii do svého růstu a sebepoznání.Skvělý krok!


Je zde pro tebe připravena pomůcka, která tě provede ohlédnutím se za tím, co bylo - tvůj rok, co je za tebou, a tím co tě čeká - rok, co je před tebou.


Je to výborný 20 stránkový průvodce, který ti může pomoci přemýšlet o tvém roce. Pomáhá objevit tvé nejšťastnější chvíle a největší lekce, abys viděl/a celý svůj životní příběh, a měl/a tak dostatek kvalitních impulzů pro své rozhodnutí a plány do dalšího roku.


Většina z nás často sní, ale jen málo z nás plánuje, alespoň co se týká efektivního plánování. Druhá část brožury YearCompass se proto týká dobrého plánování nového roku.


Pomáhá ti přeměnit své sny na cíle a nastavit kroky

pro jejich dosažení.


Je dobré si pro tuto aktivitu vyhradit až 3 hodiny času. Ale můžeš si její vyhotovení rozložit i do celého týdne, co je před tebou. Další výzvy týdne ti již zaberou méně času.Takže si vezmi na tuto aktivitu tolik času, kolik potřebuješ.


On-line si můžeš YearCompass vyplnit ZDE.

Brožuru připravenou k tisku si můžeš stáhnout ZDE.
YearCompass vytvořila komunita lidí z Maďarska, ze které se stalo světové hnutí, které mobilizuje ostatní lidi, aby si utřídili svůj uplynulý rok, naplánovali ten následující a vyšli tím vstříc spokojenějšímu životu. Pojď se tedy také zapojit, užít si tuto seberozvojovou aktivitu a vstoupit plynule do svého nového roku.


Prozkoumat tento projekt a podpořit partu lidí, která se mu věnuje můžeš ZDE.


Pokud si chceš procvičit angličtinu, mrkni na video s anglickými titulky, kde mluví lidé o Compassu.


Těším se na tvé komentáře, jak ti to s YearCompassem šlo!

Soňa

25 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

2006 - 2021 ©

 

EMPOWERMENT INSTITUT

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • Pinterest

Ing. Soňa Staňková, DiS., ACC

EMPOWERMENT Institut s.r.o., Příkop 838/6, 602 00 Brno

pošta: Jánská 447/8, 602 00 Brno

 +420 774 981 730 |  e-institut@sonastankova.com

DIČ: CZ 276 94 020

účet: 3222536349/0800

schránka: yytdtbv

GDPR