top of page
IG posty -  1121 voda-2.jpg
Radost a spokojenost.jpg

Momentálně zde nemáme k zobrazení žádné produkty.

7 💎 INFINITY :: VODA 💎 Oslavy okamžiků radosti, štěstí a spokojenosti.
Přehrát video

Přijměte dnes pozvání k tématu 💎 Oslavy okamžiků radosti, štěstí a spokojenosti.

 

💎 Možná se někdy cítíte smutní nebo bez vnímání radosti a spokojenosti. Možná čekáte, že by se spokojenost a radost ve vašem životě měla projevovat jako velkolepý ohňostroj a konstantní příval radostné energie. 

 

Všimla jsem si ale, že takto to v životě nechodí. ŽIvot je o rovnováze a mezi ní patří umění zažívat všechny emoce. Chvíle radosti jsou jako jiskry v našem životě a někdy je třeba bdělé přítomnosti, abychom si jich ve svém životě všimli. A pojďme ještě dál, naučme si i takové okamžiky sami vytvářet a nečekejme, že nás něco nebo někdo udělá šťastnými.

Pojďme se učit od vody, která plyne ~ přitéká a odtéká, je flexibilní - tak jako naše emoce.

Stáhněte si inspirativní a kreativní 38 stránkový balíček, který vytvořila přímo Soňa Staňková, k tomuto tématu. Vyzvedněte si

  • 14 stran kalendář k tématu. Kalendář je flexibilní. Můžete ho používat libovolně a opakovaně. Najdete v něm měsíční přehled, sledovače pokroků, měsíční cyklus, týdenní plánovače, denní diáře s místem pro afirmace.

  • Sadu autorsky (kreativně) zpracovaných afirmací, které si můžete vytisknout nebo si je dát jako pozadí na svém PC, mobilu.

  • 4 mandaly, které jsou autorsky vytvořené k podpoře tématu. Mandaly si můžete vybarvit nebo pískovat. Využít je při meditaci, praxi mindfulness nebo arteterapii.

  • 9 stránkový koučovací e-book. Udělejte si pro sebe chvilku a vyplňte si ho. Nebo požádejte svého kouče, ať vás v něm doprovodí.

_____________

Pokračujte v rozvoji tématu a zkompletujte si celý inspirativní a kreativní balíček k tomuto tématu:

📆 autorský kalendář 

📖 koučovací e-book, pracovní listy

🎨 4 afirmace

🎨 4 mandaly

🧘🏻‍♀️ meditace

🎙 podcasty

Kompletní sadu celého balíčku (včetně meditací a podcastů) získáte za 350 Kč díky měsíčnímu vstup do INFINITY 

Xo, Soňa Staňková

zakladatelka EMPOWERMENT Institutu

Vodopád
bottom of page