top of page

Citlivě, ale s výzvou, provázím vás osobně, týmy a organizace procesem sebe objevování a transformační změny. Jedná se o proces, který využívá přírodní prostředí a jeho prvky k tomu, aby lidem pomohl prozkoumat osobní a profesní témata.

emP.O.W.E.R.ment  Coaching  podněcuje jednotlivce a týmy k tomu, aby se připojili k přirozenému prostředí pro získání hlubokému vhledu do svého života a mohli tak bezpečně tvořit své budoucí životní příběhy. emP.O.W.E.R.ment máhá lidem získat jasnost, snížit stres a získat hlubší porozumění sobě samým i světu kolem sebe. Je to jedinečná síla, kde je styl koučování složená z toho nejlepšího z  moderních neurověd, hlubinné eko-psychologie, arteterapie a filozofie stoicismu.

Image by Donnie Rosie
Soňa Staňková.png
professional-certified-coach-pcc.png

SOŇA

STAŇKOVÁ

3.png
avon-products-png-logo-8_edited.png
Ceska_Sporitelna.svg_edited.png

let your Art of inner Nature Empower you

EMPOWERMENT přístup je jedinečný a účinný způsob, jak mohou jednotlivci a týmy získat vhled do svých silných a slabých stránek, prozkoumat své hodnoty a přesvědčení a rozvinout smysl pro cíl a směr v dosažení svého nejvyššího přirozeného - NATURE - potenciálu.

Jedná se o kombinaci integrativního koučování a hlubokého spojení s přírodou.

Tento přístup vychází z přesvědčení, že svět přírody má moc pomoci nám hlouběji se propojit se sebou samými, s druhými lidmi a vnějším prostředím.

Empowerment přístup vede ke ZPLNOMOCNĚNÍ -  získání sebeuvědomění, vytváření smysluplných vazeb a hlubšímu porozumění vlastní přirozenosti. 

 více o NÁS

development  leadership  coaching ☉ facilitating

Markéta Mlechovská.jpg
216b569b-96b5-4be3-a490-5b49716f1237.jpg
výcvik koučování.jpeg
výcvik koučování.jpeg
Soňa Staňková.png

development

VY OSOBNĚ

Vstupte na cestu sebepoznání a seberozvoje v našich kreativních  empowermet  programech a začněte žít přirozeně z "vlastního pramene".

život

leadership

AMBASADOR

Absolvujte u MŠMT akreditovaný kurz empowerment koučování 

zařaďte koučink do své stávající profese a podporujte přirozenost.

týmy

coaching

PROFESIONAL

Staňte se profesionálním 

koučem s mezinárodně uznávaným diplomem

U ICF akred. kurz Empowerment kouč.

Pokračujte dál v ALUMNI.

organizace

facilitating

FACILITÁTOR

Empowerment Anima Mundi programy pro obnovu spojení mezi přírodou, psychikou a lidskou společností.

Péče o ekosystém.

svět

výcvik koučování.jpeg
výcvik koučování.jpg
IMG_9609.jpeg
Image by Tegan Mierle

Frame Work

model em8POWER_edited.png

NÁŠ ZPŮSOB PRÁCE

Zakladatelka EMPOWERMENT Institutu - Soňa Staňková - je autorkou koučovacího modelu em8POWER, který vznikl během její  práce s klienty v osobnostním a organizačním rozvoji.

V empowerment programech pracujeme v tomto em8POWER holistickém rámci, který stojí na 4 pilířích a zaměřuje se na integraci a rovnováhu  4 základních psychologických funkcí (C. G. Jung) . Tím podporujeme HLUBOKOU PŘIROZENOST a trvalé ZPLNOMOCNĚNÍ

celistvost v osobním i organizačním rozvoji, rovnováhu a živost zdravého ekosystému.

 více o modelu em8POWER

1.jpg

JAK SE VÁM DAŘÍ TVOŘIT A ŽÍT
DOBRÝ A SMYSLUPLNÝ ŽIVOT?

VÁM OSOBNĚ   °   V TÝMECH   °   V ORGANIZACÍCH

Natural Empowerment.png
3
Muž v přírodě
Life.png

Čeká vás vzrušující a inspirativní cesta, jak vnést moudrost a energii do svého denního života, jak ho tím transformovat a měnit. 

Aktivujete rovnováhu svých psychologických funkcí - myšlení, prožívání, smyslové vnímání, intuice.

Objevíte svůj vnitřní potenciál a spojíte se s ním. Začnete žít se svého vlastního pramene  autentické živosti a celistvosti.

Coach.png

Staňte se PROFESIONÁLNÍM koučemZískejte vnitřní zplnomocnění v akreditovaném výcviku  (3 akreditace - ICF, MŠMT a DVPP), kde si vytvoříte svůj autentický, NATURE - přirozený -  koučovací styl.

Jako AMBASADOR  cvik využijete pro osobní rozvoj a díky jeho absolvování můžete koučink propojit se stávající profesí  (manažer, poradce, učitel, ...) a učinit jí tak smysluplnější a efektivnější.

Kráčejte dál ve svém rozvoji v ALUMNI - komunitě koučů podporující váš růst a prosperitu díky kvalitnímu mentoringu a supervizím. Zapojte se do našich smysluplných projektů a mějte tak vliv na zlepšení svého ekosystému.

IMG_9609.jpeg
IMG_5409_edited.jpg
Leader.png

Vědomí lídři, spojení se svým přirozeným potenciálem, mohou tvořit zdravé komunity a organizace s trvale udržitelnými a pro svět smysluplnými výsledky.

 

Nezáleží na tom v jak velké komunitě stojíte v čele. Každý z nás má vliv na svět kolem sebe.  Stát se vědomým lídrem je otázkou volby - vaší volby.

 

NATURE leadership je autentická a vědomá cesta rovnováhy 4 psych. funkcí (myšlení, prožívání, smyslové vnímání, intuice). Cesta, kde vnitřní rovnováha lídrů ovlivňuje i rovnováhu širších ekosystémů.

Anima Mundi by Robert Fludd, Utriusque Cosmi Historia, 1617).png
World.png

Empowerment Anima Mundi programy pro obnovu BIOFILIE díky uzdravení spojení mezi přírodou, psychikou lidí a lidskou společností.

Zlatou nití ANIMA MUNDI cesty je integrální přístup pro hlubinnou eko-psychologii a filozofickou antropologii v symbolicky imaginativním a uměleckém jazyku. 

Co je člověk a jak vypadá jeho přirozený svět?  Kdo je příroda?

Co je součástí vitální síly prostupující celý svět a dá se s ní spojit? Jakou roli hraje náš tým, organizace v rámci širšího ekosystému?

IMG_4569.JPG

We are here for you!

Fun-ico2_black_02.png
Fun-ico2_black_06.png
Nature Empowerment   SE  SOŇOU  ZAŽILI  
TAKÉ   LIDÉ   Z  TĚCHTO
 organizací
Image by Sergei A
avon-products-png-logo-8_edited.png
Coca Cola HBC
Ceska_Sporitelna.svg_edited.png

Nechte se vést uměním VNITŘNÍ PŘÍRODY,
objevte díky tomu

s
vou
vnitřní SÍLU 
a setkejte se tak sami se sebou,
se svou autentičností a celistvostí.

bottom of page