Image by Luke Chesser

21 denní challenge | výzva

pro tvoření a žití života, jaký si přejete

3. DEN

ohlédnutí za minulým rokem                                       → album silových momentů

Věřím, že sis udělal/a ve 2. dni výzvy na sebe chvilku a objevily se ti i silová místa roku 2020. Určitě to nebyl totální black out. Čím méně silových míst je, tím si jich obvykle víc vážíme. Co myslíš? A navíc nemusí "silová místa" být jen místa na první pohled pozitivní (ejchůchů, juchuchů super párty a vysoké vibrace), ale prostě místa, která tě něco naučila a s odstupem času si prostě uvědomuješ, že projít tímto silovým bodem tě nějak posílilo, něco ti to přineslo, někam dál posunulo a nějakou část v tobě nakonec pozitivně rozvinulo.

Dnes věnujme čas tomu, že si vytvoříš album těchto silových okamžiků, radostných chvil a momentů, které chceš, aby zůstaly uchovány.

 

Jak to mám udělat?

Udělej si kreativní chvilku a vyber z roku 2020 deset až 20 takových momentů. Můžeš si vzít opět na pomoc svůj kalendář nebo včerejší úkol a každý měsíc vybrat 1 takový okamžik a ten si ztvárnit do dnešního workbooku, který je v podobě alba. Skvělým pomocníkem je taky fotoalbum v mobilu nebo tvé příspěvky na sociálních sítích. Z vlastní zkušenosti vím, že je skvělé vybrat pár fotek s těmito momenty, vytisknout si je a udělat z nich koláž = ALBUM  SILOVÝCH  MOMENTŮ ROKU. Klidně si udělej i svůj sešit nebo opravdu album nebo myšlenkovou mapu. Je to jen na tobě jaký způsob ti vyhovuje.

Pravděpodobně se toto album bude trošku lišit od toho, jaké silové momenty sis napsal/a do workbooku včera. A to je ok. Možná je ale taky budeš mít hodně propojené s tím, co máš ve workbooku z včerejšího dne, a to je taky fajn. Prostě tomu dej volný průběh. Nehrajeme zde soutěž o skvělý nebo správný výsledek. Tak jak to máš, je pro tebe dobře!

Proč album (koláž)?

 

1. Protože při její tvorbě zapojíš své tělo - možná budeš stříhat, lepit, dávat nějak obrázky k sobě atd. - a to tě podpoří v ukotvování posilujících momentů = programuješ své tělo a mysl na vzorec "zažívám dobré momenty", "cítím svou vnitřní sílu". Když se spojí mysl a tělo dohromady dějí se větší zázraky/změny.

2. Protože si tím vytváříš posilující databanku pro budoucí časy. Kdykoli budeš v budoucnosti cítit, že by se hodilo nějaké povzbuzení nebo se budeš potřebovat rychleji spojit se svou vnitřní sílou - prostě jen otevřeš toto album a necháš ho na sebe chvíli působit. 

3. A díky kreativitě zapojíš více i pravou část svého mozku a podpoříš tím svou mysl na růst, tvoření a expanzi.

 

A ještě malé tajemství!

Tato technika - technika kotvení si dobrých, silových momentů přes naší mysl, tělo a emoce pochází z NLP koučování a je opravdu efektivní a účelná. Jinak by jí kouči pro svoje klienty nepoužívali 😃. Takže ač si vlastně budeš "hrát" s obrázky, budeš sám/a sobě koučem a budeš tvarovat svou mysl.

10.jpg

3. DEN → AKTIVITA

ALBUM SILOVÝCH MOMENTŮ

→ Stáhni si workbook, který ti může posloužit jako předloha albumu. Nebo si vyrob své vlastní album do sešitu, papíru ...

→ Pokud rád/a své zážitky fotíš, připrav si své fotoalbum v mobilu.

→ Pastelky, klidové místo, čaj nebo něco dobrého se ti taky bude hodit.

→ Sluchátka, pokud si chceš při práci pustit relaxační hudbu (která je zde přiložená). Jde o 432 Hz frekvenci, o jejímž účinku si můžeš přečíst v mém postu z 23. 12. na FB 👉🏻 ZDE.

1.jpg
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • Pinterest

2006 - 2021 ©

 

EMPOWERMENT INSTITUT

Ing. Soňa Staňková, DiS., ACC

EMPOWERMENT Institut s.r.o., Příkop 838/6, 602 00 Brno

pošta: Jánská 447/8, 602 00 Brno

 +420 774 981 730 |  e-institut@sonastankova.com

DIČ: CZ 276 94 020

účet: 3222536349/0800

schránka: yytdtbv

GDPR