Image by Luke Chesser

21 denní challenge | výzva

pro tvoření a žití života, jaký si přejete

1. DEN

pro tvoření a žití života, jaký si přejete

Gratuluji!

Jsem nadšená, že se připojuješ k 21 dennímu dobrodružství, kterým začíná nový rok 2021! Zaregistrován do 21 denní challenge znamená, že jste se odhodlali uvolnit rok 2020 a stát se magnetem pro vše, co si přejete v roce 2021. 

Snad bude v pořádku, když si nyní začneme tykat. Přeci jen spolu budeme 21 dní, kde budu tvým osobním průvodcem.

 

Procházet budeme společně touto výzvou, kde získáš vědou podložené a praxí vyzkoušené nástroje, které používají profesionální kouči se svými klienty, aby je podpořili v plnění jejich cílů a přání nebo odstraňování překážek na této cestě. Navíc je zde tento vědecký přístup propojený se spirituální praxíBudeš moci začít uplatňovat manifestující, duchovní metody v práci i pro svůj život. Předám ti zde přesně to, co jsem se sama naučila pro spoluvytváření života a plnění mých divokých snů a jsem přesvědčená, že tyto techniky mohou podpořit i tebe!

 

Rok 2020 byl pro nás všechny drsný. Společně zde vyčistíme bloky od roku 2020 a vstoupíme do nového roku s důvěrou a silou zplnomocnění. Vrátíme se ke své síle a radosti. Zhluboka se nadechni a vydechni s úlevou, že už to je vše za námi. Věz, že jsi teď na správném místě a víš, že máš na tomto světě podporu. 

 

Metody, které se během této výzvy naučíš, jsou duchovní a koučovací nástroje, ke kterým se můžeš znovu a znovu vracet ve svých různých životních situacích. Pokud se budeš i nadále věnovat této 21denní výzvě, pomůže ti to vytvořit nové návyky, jak bez námahy přilákat a společně vytvořit život, který máš rád/a. 

 

Děkuji, že jsi se objevil/a na této cestě, která mění život. 

Nemůžu se dočkat, až tě budu podporovat na každém kroku. 

Pojďme se do toho pustit, pojďme na to!

TÍMTO ZPŮSOBEM ZÍSKÁŠ MAXIMUM 

ZE SVÉ 21 DENNÍ VÝZVY

🌟 KAŽDÝ TÝDEN

budeš mít možnost se věnovat jednomu ucelenějšímu téamtu (bloku) a k němu ode mne obdržíš podrobnější zadání pro pochopení souvislostí. Předám ti ho obvykle formou videa/audia nebo na online workshopu, který si zde také budeš moci pustit ze záznamu. Záleží jen na tobě kolik času budeš tématu věnovat. Zda ho vypracuješ v jeden den nebo si pro něj uděláš každý den chvilku. Už se těším na tři velké 3, ke kterým také dostaneš moc fajn e-booky a workbooky. Všechny materiály vždy najdeš na této platformě a díky jednoduchému rozcestníku 👉🏻ZDE je dohledáš i rychle. 

→ 1. týden - ROZLOUČENÍ S 2020

uklidíme si sami v sobě, uzavřeme minulý rok; zažijeme vděčnost za to, co nás podrželo a prospělo nám v tomto roce; podpoříme svou mysl (mindset) na růstovou se schopností otevřít se vděčnosti a laskavosti

→ 2. týden - MAGNETICKÁ VIZE VIZE

se vnitřně napojíme na rok, který je před námi a vytvoříme silnou magnetickou vizi, která nás jím bude provázet; procítíte si co vlastně ve skutečnosti potřebujete, chcete, po čem toužíte; uvolníte v sobě prostor pro svoje talenty a dary, aby se propojily s vaší vizí a začaly žít a zářit

 

→ 3. týden - MAPA NA CESTU ŽIVOTEM

k vizi připojíme i mapu na cestu; vytvoříte si svoje vlastní akční kroky pro naplnění magnetické vize; podpoříte nastavení své mysli (mindset), aby našla klíče k odstraněn vašich bloků, strachů a nesloužících přesvědčení

🌟 KAŽDÝ DEN

Jednou za čas ode mě obdržíš e-mail s novou metodou manifestace, úkolem nebo jen kratičkým povzbuzením nebo afirmací. Zkontroluj si, prosím, zda ti zprávy nepadají do spamu - to by byla škoda.

Každý den se zde bude něco pro tebe dít. Pro podporu týdenního tématu si zde můžeš vyzvedávat další nástroje a techniky - afirmace, mandaly, meditace, videa a audia. Budou to krátké aktivity, které ti nezaberou více než 10 - 15 minut. Z praxe vím, že toto denní povzbuzení dokáže zázraky, protože podpoří v reálném životě tvou mysl ve zvykání si na žádoucí změnu "nového" života, který si tvoříš.

Pokud fandíš technologiím a minimalističtější úpravě této výzvy - stáhni si do telefonu zdarma aplikaci, přes kterou tě podpořím jemným oznámením. V aplikaci najdeš také všechny materiály jako zde na členské platformě www.sonastankova.cz, jen budou v graficky minimalističtější formě (což někdo i víc preferuje). Je to na tobě, vyber si. Aplikaci si stáhni zde 👉🏻 http://wix.to/M8CXAQI

KOMUNITA

Pokud máš Facebook a jsi na něm aktivní, spoj se s ostatními účastníky 21 denní výzvy, kteří jsou také naklonění tomuto způsobu komunikace a zažij tam dobrodružství sdílené energie. Sdílej zde své úspěchy, oslavy, žádej i o radu Soňu (budu tam reagovat rychleji než na e-mailu) i další ve skupině. Skupina je uzavřená, privátní (má kolem 10 členů) a po ukončení výzvy bude smazána. Můžeš tam tedy opravdu sdělit, co uznáš za potřebné.

1. DEN → AKTIVITA

Udělej první jednoduchý krok a představ se ve Facebookové skupině. Může to být pár slov o tobě, proč se výzvy účastníš a na co se těšíš. Jaký byl pro tebe minulý rok a co si přeješ do 2021 ... Určitě ostatní potěší i nějaká tvoje oblíbená fotka ....

A ten dobrodružnější, větší krok?

Pokud místo psaní raději mluvíš, tak můžeš zkusit do skupiny nahrát velmi krátké, autentické, nijak neupravované video. Přeci jen ve videu je více života.

 

A ještě víc dobrodružství?

Pak tvůj předchozí dobrodružný krok můžeš také nahrát 👉🏻 ZDE  

a na konci výzvy budeš moct porovnat své myšlenky a slova na začátku, při vstupu do výzvy a na konci. Zdá se mi to jako zajímavě dobrodružný experiment, nemyslíš?

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • Pinterest

2006 - 2021 ©

 

EMPOWERMENT INSTITUT

Ing. Soňa Staňková, DiS., ACC

EMPOWERMENT Institut s.r.o., Příkop 838/6, 602 00 Brno

pošta: Jánská 447/8, 602 00 Brno

 +420 774 981 730 |  e-institut@sonastankova.com

DIČ: CZ 276 94 020

účet: 3222536349/0800

schránka: yytdtbv

GDPR